Kaip pirkti Allegro be tarpininkų

2023-03-10

Allegro pirkimas. Kaip pirkti Allegro?

Allegro.pl platforma, įkurta 1999 metais – šiuo metu yra didžiausia internetinės prekybos platforma Lenkijoje. Pirkimas iš Allegro Lietuvoje ir Europoje išpopuliarėjo pastaruoju metu. Allegro patenka į dešimtuką tarp populiariausių prekybos platformų, kartu su tokiomis milžinėmis kaip Amazon, eBay, Etsy, TaoBao ir pan. Kaip ir šiose minėtose platformose, taip ir Allegro.pl prekiauja daug pardavėjų (virš 120.000).

Allegro.pl lietuviškai

Seniau turėjome problemą, kad Allegro buvo galima naršyti tik lenkų kalba, todėl dažnai žmonės ieškojo galimybių: “allegro.pl lietuviškai” ar “allegro kaip pakeisti kalba”. Tačiau šiuo metu Allegro patapo mums daug draugiškesnė – galima pasirinkti pristatymo šalį – Lietuvą, kalbą – anglų, o valiutą EUR.

Taigi, naudotis allegro tapo daug patogiau. Tie, kas moka anglų kalbą – nebereikia “žaisti” su google chrome naršykle verčiantis viską. Jei vis tik norite naršyti lietuvių kalba (su auto google translator vertimu) – instrukcija kaip tai padaryti čia. Pasinaudojus auto vertėju matome tokias kategorijas kaip (elektronika, drabužiai, namams ir sodui, vaikiškos prekės, grožio, sveikatos prekės, sporto prekės ir t.t.

Registracija

Allegro.pl užsiregistruoti gan paprasta, kaip ir visose internetinėse parduotuvėse.

My Allegro > Sign up / Regular account. Pasirinkus socialinio tinklo registraciją, belieka pasirinkti, kad esate virš 18 metų ir sutikti su sąlygomis:

Po registracijos, į savo el. pašto dėžutę gausite nuorodą patvirtinimui.

Pardavėjo reitingas

Allegro.pl yra internetinė prekybos platforma, kurioje prekiauja daug pardavėjų. Pirkėjai gali palikti atsiliepimus apie pardavėjus ir įvertinti jų reitingą pagal 5 balų skalę. Aukštas pardavėjo reitingas rodo, kad jis yra patikimas ir teikia kokybišką aptarnavimą. Prieš perkant svarbu atkreipti dėmesį į pardavėjo reitingą.

Pardavėjų įvertinimas Allegro platformoje apskaičiuojami remiantis paskutinių 12 mėnesių vidutiniu įvertinimu ir vertintojų procentu. Tai skaičiuojama pagal tam tikrą formulę. Kai kurie vertinimai neįtraukiami dėl tam tikrų priežasčių, tokių kaip piktnaudžiavimas, techninių problemų, vežėjo vėlavimo ir kitų priežasčių.

Allegro siuntimas į Lietuvą

Allegro siuntimas į Lietuvą tiesiogiai, be tarpininkų. Vieni pardavėjai siunčia į Lietuvą tiesiogiai, kiti nesiunčia. Paieškoje reikėtų uždėti filtrą “Delivery abroad”, kad rodytų į užsienį siunčiamas prekes:

Pasirinkus prekę matysite pardavėjo reitingą ir pristatymo į Lietuvą kainą ir terminą:

Taigi, radus prekes, kurios siunčiamos į Lietuvą tiesiogiai – tarpininkų nereikia, galima pirkti tiesiogiai. “Add to Cart” – įsidėti į krepšelį ir pirkti prekes iš to pačio pardavėjo vėliau. “Buy now” – pirkti iškart. Beje, turėkite omeny, kad perkant iš skirtingų pardavėjų, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai.

Pirkimas iš Allegro, kai nesiunčia į Lietuvą

Jei norimos prekės pardavėjas į Lietuvą tiesiogiai nesiunčia, galima naudotis adreso nuomos Lenkijoje paslauga. Užsiregistravus viename iš žemiau pateiktų puslapių jūs gausite adresą Lenkijoje, kurį reikės įvesti allegro.pl savo paskyroje. Tolimesnį siuntos kelią ir info matysite adreso nuomos paslaugos teikėjo puslapyje. Kai kurios įmonės siūlo ir dar paprastesnį pirkimą, kai pateikus norimos prekės nuorodą gaunate galutinį kainos pasiūlymą ir įmonė nuperka prekę už jus.

Įmonių, teikiančių adreso nuomos, apsipirkimo iš Lenkijos parduotuvių paslaugą yra gana daug (išvardinta abėcėline tvarka):

Ką daryti iš Allegro gavus brokuotą prekę

Gavus prekę su defektu, reikia rašyti skundą (complaint), pardavėjas turi atsakyti į skundą per 14 dienų. Jei jis to nepadaro, laikoma, kad pripažįsta jūsų skundą pagrįstu. Galite prašyti apkeisti prekę arba grąžinti pinigus.

Pasidalinkite savo nuomone:

Ką manai?

Komentarai

Komentarų nėra
perkuinternete.lt
Compare items
  • Total (0)
Compare