Atsakomybės apribojimas

Įvertinimas0
Įvertinimas0

Svetainė www.perkuinternete.lt suteikia lankytojams galimybę rašyti komentarus, atsiliepimus, skundus, nuomones apie e-parduotuves. Svetainės administratorius neužtikrina šio turinio išsamumo bei teisingumo, ir neatsako už jokią moralinę, materialinę ir nematerialinę žalą, kurią gali patirti asmenys, priėmę sprendimus vadovaudamiesi svetainės www.perkuinternete.lt puslapiuose parašytu turiniu.

Svetainė www.perkuinternete.lt pateikia įvairių e-parduotuvių informaciją pagal tai, ką atskira e-parduotuvė pateikia savo tinklapyje (www.perkuinternete.lt išverčia į lietuvių kalbą ir susistemina). PerkuInternete nesuteikia šimtaprocentinių garantijų dėl e-parduotuvės patikimumo ir neatsako už jos veiksmus. Pateikta informacija yra nuolat atnaujinama, tačiau svetainės administratorius negali garantuoti, kad Jūsų apsilankymo svetainėje metu joje pateikta informacija nebus pasikeitusi.

Kiekvienam www.perkuinternete.lt lankytojui, kuris registruojasi svetainėje, užtikrinama teisė į privatumą.

Beje, svetainės administratorius (Adminas) nėra e-parduotuvių atstovas ar tarpininkas. Tai tiesiog žmogus, besidominantis pigesniu apsipirkimu užsienyje, skaitantis ta tema rusų, ukrainiečių, britų ir t.t. forumus, bei besidalinantis ta informacija šiame puslapyje.

Pasidalinkite savo nuomone:

   Ką manai?

   Komentarai

   Komentarų nėra
   Perku Internete
   Compare items
   • Total (0)
   Compare