Aliexpress kuponai

Įvertinimas+3
Įvertinimas+3

Panaudojant Aliexpress kuponus galima sutaupyti, tai yra pritaikyti prekei nuolaidą. Yra kelių tipų kuponai: Aliexpress, “Select” ir pačių pardavėjų kuponai.

Turinys

Pavadinimas angliškaiPavadinimas lietuviškaiIšvaizdaKur gautiKur panaudoti
Aliexpress CouponAliexpress kuponasAliepress žaidimuose/akcijoseBet kur Aliexpress
Select Coupon“Select” kuponasAliepress žaidimuose/akcijosePas atrinktus pardavėjus
Store CouponPardavėjo kuponasAliexpress ir pardavėjų akcijoseTik pas tą pardavėją
Store Fixed DicsountPardavėjo fiksuota nuolaidaAliexpress ir pardavėjų akcijoseTik pas tą pardavėją

Aliexpress kuponai

Juos galima gauti įvairių akcijų metu, pvz. žaidžiant pagal nurodytas sąlygas arba atitinkant paskelbtas sąlygas. pvz. perkant pirmą kartą per mobiliąją aplikaciją. Šių kuponų pagalba nuolaidą pritaikyti galima bet kurio aliexpress pardavėjo prekėms.

Aliexpress kuponus galima gauti per mobiliąją aplikaciją. Kiekvieną dieną įeinant į mobiliąją Aliexpress programėlę ir paspaudus “Coins and Coupons” renkamos monetos, kurias vėliau galima iškeisti į kuponą. Šiuo metu reikia surinkti net 300 monetų, norint gauti $3 kuponą, kurį galima panaudoti užsakymui virš $25 (tik per programėlę).

Surinkus mažiau monetų galima gauti “select” kuponus.

“Select” kuponai

Tai specialūs kuponai, kuriuos paskelbia Aliexpress ir kuriuos galima panaudoti tik pas tam tikrus pardavėjus. “Select” kuponus galima naudoti papildomai prie kitų nuolaidų.

“Select” kuponus galima gauti žaidžiant žaidimus arba keičiant surinktas monetas (“coins”).

Paieškoje renkantis prekes galima užsidėti varnelę, kad filtruotų tik tuos pardavėjus (tik tas prekes), kur galima panaudoti “select” kuponus.

Nuolaida pritaikoma automatiškai, jei viskas atitinka nurodytas sąlygas (galiojimo data, minimali užsakymo suma ir pan.).

Pardavėjo kuponai

Store Coupon. Kuponus skelbia atskiri pardavėjai. Tokį gautą kuponą galima pritaikyti tik to pardavėjo prekėms.

Kokios Aliexpress pardavėjo kupono sąlygos?

Kiekvienu atveju būna nurodyta nuolaidos suma ir minimali užsakymo vertė, kuriai galima pritaikyti kuponą.

Vertingiausi kuponai dažniausiai būna su mažiausia min. užsakymo verte. Pvz. radus kuponą “$1 off per $1,01” galima ieškoti pigiausios pardavėjo prekės, pvz. už $1.05 ir pritaikius minėtą kuponą prekė kainuoja $0,04. Tokie atvejai tikrai realūs. O tokie kuponai kaip “$3 off per $300” retai kada būna naudingi.

Prie kupono dažniausiai būna parašyta tokia sąlyga kaip “Limit: 1 per buyer”, reiškia, kad pirkėjas tokį kuponą gali panaudoti tik vieną kartą.


Kaip gauti Aliexpress pardavėjo kuponus?

1) būdas – per kuponų puslapį. Visi pardavėjų kuponai skelbiami čia. Minusas tas, kad kuponų daugybė, o rūšiavimas galimas tik pagal prekių kategorijas (drabužiai, žaislai ir pan.). Jei norisi pirkti iki €22, tenka pavargti ieškant tinkamo kupono. Radus tinkamą, reikėtų spausti “Get now” (gauti kuponą). Paspaudus “Use Now” (panaudoti kuponą) ir išsirinkus prekę iš to pardavėjo, nuolaida bus pritaikyta automatiškai.

2) būdas – per prekės aprašymą. Prie norimos prekės aprašymo “Store Promotion:” dažnai būna kuponas kaip pvz. “Get a US $1.00 coupon”. Tiesa, čia iškart taip paprastai neparodo pagrindinės sąlygos – nuo kurios sumos kuponas galioja, nes koks “$3 off per $300” mūsų nedomins.

Bene paprasčiausias būdas būtų eiti į tos parduotuvės pagrindinį puslapį (Store Home).

08aliex

Kur ir matysis pagrindinė reikiama info – už kiek reikia pirkti, kad kuponas galiotų:

09aliex

Beje, jei pvz. kuponas $3, prekė negali kainuoti mažiau nei $3, nes tokio kupono pritaikyti nepavyks :(. Bet galima pirkti dvi prekes, kad suma viršytų kupono vertę. Pvz. jei kuponas “US $3 off US $3.01”, radus prekę už $2, galima pirkti du vnt. ir panaudojus kuponą sumokėti už jas abi $1.

3) būdas – bendraujant su pardavėju. Kartais nuolaidą galima gauti susitarus su pardavėju asmeniškai. Nereikėtų tikėtis didelės nuolaidos, reikėtų bendraujant būti mandagiems, nereikalauti, o paprašyti. Jie mėgsta kreiptis, “my friend”, jūs galite irgi tą padaryti :). Pvz. pradėjus pokalbį bendrai apie prekę, pasiteiravus kažko, vėliau galima užsiminti apie nuolaidą. Argumentai galėtų būti, kad kitur tokią ar panašią prekę matėte pigiau, kad paliksite jam gerą atsiliepimą, kad pasidalinsite tos prekės nuoroda populiariame forume ir pan… 

Jei pardavėjas pasiūlo nuolaidą, pirkite prekę įprastai, tik iki mokėjimo žingsnio (nemokėkite). Tada parašykite pardavėjui, kad užsakymą padarėte, jis pakoreguos sumą. Ir tada jau jūs galėsite apmokėti (matysite, kad suma mažesnė). Jei iškart apmokėsite – pardavėjui nebebus galimybės suteikti nuolaidą.

Kaip panaudoti Aliexpress pardavėjo kuponus?

Nuolaida pritaikoma automatiškai, jei perkama atitinkamo pardavėjo prekė, arba galima pasirinkti kuponą prie “Apply Seller Coupon” prieš patvirtinant užsakymą spaudžiant “Place Order” (doleris paverčiamas į eurus):

10aliex

Kaip pažiūrėti visus turimus kuponus?

Kompiuteryje, savo paskyroje prie “My Coupons” // Valid Now (Galiojantys kuponai)

Paspaudus “Visit Store Now” bus parodytos to pardavėjo prekės.

Per mobiliąją programėlę “Account” / “Coupons”.

Jei kuponų gavimui reikia pasidalinti nuoroda su draugais, tai galite padaryti FB Aliexpress grupėje spec. post’uose.

Pasidalinkite savo nuomone:

Ką manai?

Komentarai

Komentarų nėra
perkuinternete.lt
Compare items
  • Total (0)
Compare