Kaip perkelti akcijas į Interactive Brokers

2023-07-01

Kaip perkelti akcijas iš Revolut į Interactive Brokers

Kaip perkelti akcijas į Interactive Brokers (IBKR) – procesas labai panašus iš bet kurio brokerio. Norint persivesti savo turimas akcijas iš Revolut – tai padaryti pakankamai paprasta. Nereikia tų akcijų pardavinėti (mokėti mokesčius), turtas pereina ir IBRK paskyroje matomas pokytis nuo pradinio įsigijimo.

Interactive Brokers vs Revolut – šių brokelių privalumai ir trūkumai aprašyti čia.

Detalūs žingsniai kaip persivesti akcijas iš Revolut į IBKR:

Reikia prisijungti prie savo Interactive Brokers (IBKR) paskyros ir eiti prie “Transfer & Pay”:

Revolut teikiamų investavimo paslaugų brokeris yra “DriveWealth”, todėl jį ir reikėtų rinktis:

Account number of Broker – tai sąskaitos numeris iš Revolut. Reikėtų eiti į Revolut programėlę, tada rinktis:

Stocks >More >Statements >Account statement >pasirinkti bet kurį periodą > Get statuement ir nusikopijuoti šį sąskaitos numerį:

Toliau atkreipkite dėmesį į klausimą dėl US Micro-Cap Stocks. Mikrokapitalo akcijos yra mažų rinkos kapitalizacijos akcijos, kurios priklauso JAV biržoms. Micro-Cap akcijos apibrėžiamos kaip akcijos, kurių rinkos kapitalizacija yra iki 300 mln. USD.. Šios akcijos dažniausiai turi mažą akcijų kiekį. Mikrokapitalo akcijos dažnai laikomos investicijomis į įmones su dideliu augimo potencialu. Pavyzdžiais galėtų būti tokios įmonės kaip “Nano Dimension Ltd.”, specializuojanti 3D spausdinimo technologijose, “Catalyst Pharmaceuticals Inc.”, veikianti farmacijos sektoriuje, ar “SG Blocks Inc.”.

Jei rinksitės YES, bus sudėtingesnis procesas. Šalia yra nuoroda, kur galite pasitikrinti savo turimas akcijas. Įprastos akcijos nėra Micro-cap, todėl greičiausiai reikia rinktis NO.

Vietoje parašo (Signature) įveskite savo vardą pavardę ir spauskite “Continue”.

Jei neturite US Micro Cap akcijų – akcijų pervedimas būna patvirtintas:

Jei turite US Micro Cap akcijų – jūsų paraiška toliau yra peržiūrima:

Viskas. Tai užtrunka apie 3-5 dienas. Pvz. aš užpildžiau šią formą birželio 25d., o birželio 28 dieną jau gavau el. paštu laišką “Your asset transfer from X was received and posted to your IBKR account.” (Jūsų turto pervedimas iš X buvo gautas ir įkeltas į jūsų IBKR paskyrą.) Revolut paskyroje pervedimas atsispindėjo birželio 30 d.

Labai svarbu turėti omeny tai, kad bus perkaliamos tik pilnos turimos akcijos. Tai yra pvz, jei turite 2,05 KO akcijų, bus perkeltos 2 akcijos, o 0,05 likutis liks Revolut’e.

Toliau Interactive brokers sąskaitoje su tomis akcijomis nėra jokių apribojimų. Galima tiek pirkti naujas tas pačias akcijas, tiek jas parduoti. Taip pat ir dividendai ateis į tą pačią IBRK sąskaitą, jie prisidės prie “Cash balance”.

Pasidalinkite savo nuomone:

Ką manai?

Komentarai

Komentarų nėra
perkuinternete.lt
Compare items
  • Total (0)
Compare