Ciberžolės nauda ir kur ją pirkti

Ciberžolės nauda ir kur ją pirkti
Įvertinimas0
Įvertinimas0

Ciberžolė dar kitaip vadinama kurkuma arba turmeric (angliškai). Ciberžolė yra imbierinių šeimos žolinis augalas. Vertingiausia dalis – šaknys, kurios beje labai panašios į imbiero šaknis. Ciberžolės šaknis yra ryškiai geltonos spalvos. Vartojimui dažniausiai parduodami ciberžolės milteliai, tai yra malta šaknis.

Ciberžolės nauda

Ciberžolė – vienas naudingiausių prieskonių. Ciberžolė turi antioksidacinių savybių, veikia priešuždegimiškai, turi priešvėžinių savybių. Ramina skrandį, padeda kraujo apytakai, sąnariams, teigiamai veikia virškinimą ir kepenų veiklą.

Kaip naudoti ciberžolę

Tai bene universaliausias prieskonis pasaulyje. Ciberžolė gali būti naudojama tiek maisto patiekalams (su ryžiais, sriubose, marinatas mėsai, blynams, troškiniuose ir pan.), tiek sveikatai, ir net grožiui (pvz. yra kai kurių odos kremų sudėtyje). Ciberžolė yra pagrindinis “kari” ir kai kurių kitų prieskoninių mišinių komponentas.

Vienas populiariausių patarimų: rytais išgerti šilto vandens stiklinę su ciberžole. Tereikia į šiltą vandenį įdėti pora šaukštelių ciberžolės miltelių. Vanduo su ciberžole yra vienas naudingiausių gėrimų imuniteto stiprinimui, virškinimo pagerinimui, cukraus lygio kraujyje palaikymui. Geriamas vanduo su ciberžole mažina riebalų kaupimasi organizme. Tai labai naudinga svorio metimui. Ciberžolė taip pat teigiamai veikia odos sveikatą.

Kur pirkti maltą ciberžolę?

Tai nėra tos pačios prekės kainų palyginimas. Prekės skiriasi tiek gamintoju, tiek pakuote, tiek kiekiu ir t.t. Pateiktos tiek Lietuvos, tiek užsienio parduotuvės (kurios siunčia į Lietuvą).

Ciberžolė kur pirkti

Pasidalinkite savo nuomone:

Komentarai

Komentarų nėra
Compare items
  • Total (0)
Compare
0