Yanwen’s siuntimo būdas

Įvertinimas0
Įvertinimas0

yanwenPastaruoju metu vis daugiau ir daugiau kiniečių Aliexpress pardavėjų pradėjo naudotis Yanwen prekių siuntimo paslauga.

Tai pakankamai naujas būdas, todėl daug kam iškyla nemažai klausimų: patikimas tai būdas, kaip sekti siuntą ir kiek laiko keliauja pirkiniai…

Kodėl Aliexpress pardavėjai pradėjo naudotis “Yanwen” paslaugomis? Todėl, kad tai pakankamai pigu, panašiai kaip “China Post”. Taigi, pardavėjas gali pasiūlyti pirkėjui nemokamą siuntimą.

“Yanwen” siuntos atkeliauja gan greitai (per 2-4 savaites). Taigi, tai patogu tiek pirkėjui, tiek pardavėjui. Na o ir kompanija išbandyta, patikima, siuntos nepasiklysta.

Yanwen sekimo nr (tracking nr) turi tokį URхххххххххYP arba tokį UAхххххххххYP formatą.

Siuntą galima sekti siuntėjo puslapyje.

Bet atkreipkite dėmesį, kad kodas, prasidedantis UA, pateiks informaciją  tik KINIJOS teritorijoje. Paketui kirtus Kinijos sieną, siuntai suteikiamas kitas sekimo numeris ir pamatyti kaip keliauja siunta nebeįmanoma. Nors kartais pirminis sekimo nr pateikia ir naują numerį (tracking nr.), tačiau tai greičiau išimtis, nei taisyklė, nors toks šansas yra. Jei taip būtų – tada galima ir toliau sekti siuntą savo šalyje (ir matyti per post.lt).

Sekimo nr. prasisedantis UR yra brangesnis siuntimo būdas. Ir jis pateikia visą keliavimo informaciją (taip pat už Kinijos ribų). Tačiau pardavėjai dažniausiai taupo ir siunčia pirmuoju būdu (UAхххххххххYP).

Ką daryti tokiu atveju? Jūs galite pamatyti, kad siunta jau paliko Kiniją, o tada tik belieka laukti pranešimo iš vietinio pašto, kad siunta jau pristatyta.


Pastaba. Ši pateikta informacija yra vertimas (Šaltinis). Tai nėra Yanwen pateikta oficiali informacija, ir ne autoriaus (Admino) patirtis. Bet gal tai bus kai kam naudinga, nes panašu kad visa informacija teisinga, o klausimų tikrai kyla…

Pasidalinkite savo nuomone:

Get involved!

Komentarai

Komentarų nėra
Perku Internete
Compare items
  • Total (0)
Compare