“Singles Day” vienišių diena 11.11

Įvertinimas+2
Įvertinimas+2

ali20171108Artėja didelių išpardavimų dienos… Ne, ne iš Amerikos kilęs Juodasis penktadienis “Black Friday”, bet iš Kinijos – “Singles Day” vienišių diena 11.11. Lietuvos laiku ši akcijų diena prasidės šeštadienį 10 h ryto!

Lapkričio 11-ąją kinų studentai pirmą sykį paminėjo 1990-ųjų viduryje, o šventės data išsirinkta tokia todėl, kad ją sudaro keturi vieniši skaičiai: 11.11. Manoma, kad studentai šią šventę sumanė kaip atsvarą Valentino dienai: kad tie, kurie neturi poros, galėtų ką nors nusipirkti sau.
 
Pastaraisiais metais ši tradicija peraugo į tendenciją, ir Kinijos prekybos centrai bei internetinės parduotuvės rengia stambaus masto išpardavimus.

Forbes apibūdina “Vienišių Dieną” kaip įspūdingiausią pirkimo internetu dieną Kinijoje, ar net didžiausią apsipirkimo mastą globaliai. Šiais metais prognozuojama, kad pardavimai viršys pernai metų $17.8 billionų dolerių apyvartą. Pagrindinė Kinijos prekybos milžinė Alibaba šįmet stengiasi išplėsti vienos dienos akciją į ilgesnį periodą.

Prie 11.11 akcijų šiais metais jungiasi ir kitų šalių (daugumoje Didžiosios Britanijos) parduotuvės.


Keletas einamų akcijų:

Aliexpress – Global Shopping Festival 11.11

Aliexpress – daugumos laukiamos Xiaomi prekių nuolaidos

Gearbest – įvairūs nuolaidų kodai

GeekBuying – nuoroda bandyti laimėti Xiaomi A1

GeekBuying – nuolaidų kodai ir kitos akcijos

Zapals – 11.11 Crazy Price Massive Sale Store Wide

Light in the Box – 11.11 Mega sale upto 70% off


Atrasti “deal’ai”:

Gearbest – daug gerų atsiliepimų sulaukęs išmanusis laikrodis Original Xiaomi Huami AMAZFIT Sports Bluetooth Smart Watch.

Amazon’e vos ne dvigubai brangiau. Gearbest patikima parduotuvė – Xiaomi bus tikrai originalas.

 

 

Pasidalinkite savo nuomone:

Komentarai

Komentarų nėra