Mumijus pirkti

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Pateikiamos skirtingų rūšių, skirtingų pavidalų ir skirtingų gamintojų prekės:

Kur pirkti?


Pirmoji kaina yra originali parduotuvės kaina. Antroji kaina yra apytikslė konvertacija pagal banko (ECB) valiutos kursą.

Amazon kainos atnaujintos: 2024-04-18 04:00 // Kitos kainos atnaujintos: 2024-04-15 01:15
×

  Praneškite, jei šiame įraše radote netikslumų  Pranešti apie netikslumus
  Prekių kategorija:
  DJ Admin avatar DJ Admin , , ,

  Mumijus pirkti

  Shilajit kaina: variantai kur galima nusipirkti šio supermaisto (tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio).

  Kas yra mumijus ?

  Mumijus (mumijo, mumio, mumiyo, mummy) yra natūralus mineralų kompleksas, susidarantis iš organinių medžiagų ir mikroelementų, kurie išsiskiria iš uolienų plyšių kalnuose ir užpildomi skalda. Mumijo dažniausiai renkamas iš aukštai kalnuotų regionų, pvz., Himalajų ar Altajaus, ir jis naudojamas kaip alternatyvi medicina.

  Mumijo vartojimo istorija siekia senovės Romą, graikus ir arabų pasaulius. Jis tradiciškai naudojamas kaip energijos šaltinis, imuninės sistemos stiprintojas, virškinimo trakto pagerinimo priemonė, odos problemų sprendėjas ir kt. Mumijo prieinamas tablečių, kapsulių, miltelių arba tepalo pavidalu, ir jis gali turėti gana stiprų skonį ir kvapą.

  Mumijus nauda

  Mumijo sudaryras iš daugeliio mikroelementų, tokių kaip geležis, varis, cinkas, selenas ir magnis, taip pat amino rūgščių, vitaminų ir organinių rūgščių. Jis taip pat yra natūralus antibiotikas, antiseptikas ir priešuždegiminis.

  Kokias ligas gydo mumija?

  Mumijo yra naudojamas kaip papildas ir alternatyvus gydymo būdas įvairioms ligoms. Tačiau svarbu pažymėti, kad klinikiniai tyrimai dėl mumijo poveikio sveikatai yra riboti, ir dar daugiau tyrimų reikia, kad būtų nustatyta jo veiksmingumas ir saugumas.

  Kai kurie iš senovės laikų atsižvelgia į mumiją kaip universalų vaistą, galintį gydyti daugybę ligų, tarp jų:

  • virškinimo sutrikimai
  • kosulys ir gripas
  • skausmas ir uždegimas
  • nugaros skausmas ir sąnarių skausmas
  • kardio ligos
  • akių ligos
  • neurologinės ligos
  • alergijos ir astma

  Mumijų rūšys

  Mumijo yra skirtingų rūšių, kurios skiriasi savo savybėmis ir kilmės vietomis. Kiekviena rūšis vadinama pagal savo kilmės vietą arba pagal savo spalvą, tekstūrą ar kitas savybes. Kai kurios iš mumijo rūšių yra šios:

  • Grynas mumijo – tai natūrali mineralinė medžiaga, gaminama iš kalnų, esančių Kaukazo regione. Tai yra aukščiausios kokybės mumijo, turinti gausybę mineralų ir mikroelementų.
  • Auksinis mumijo (arba Zolotoje mumijo) – tai mumijo rūšis, kuri randama tik kai kuriuose Kaukazo kalnuose, o tai lemia jos aukštą kainą. Zolotoje mumijo turi būti gryna, tamsiai ruda spalva ir malonaus kvapo.
  • Shilajit mumijo – tai mumijos rūšis, kuri randama Himalajuose, Tibete ir Indijoje. Ją taip pat galima rasti Altajaus kalnuose. Shilajit mumijo yra vertinama dėl savo priešuždegiminių ir antimikrobinų savybių.
  • Baltasis mumijus – tai reta mumijų rūšis, randama tik keliose pasaulyje esančių vietų, pvz., Kaukazo regione ir Altajaus kalnuose.
  • Juodas mumijus – gaunama iš aukščiau 3 000 metrų virš jūros lygio aukščio. Jis taip pat vadinamas “Černozem” arba “Shilajit”. Juodasis mumijus yra daugiausia randamas Pakistane, Indijoje, Nepale, Afganistane, taip pat ir kai kuriuose Rusijos regionuose.

  Nors mumijos rūšys gali turėti šiek tiek skirtingas savybes, visos jos yra vertinamos dėl savo gausybės mineralų ir mikroelementų, taip pat antimikrobinių, priešuždegiminių ir kitų gydomųjų savybių. Kadangi mumijos gaminimas nėra reguliuojamas, svarbu pasirinkti kokybišką ir patikimą mumijos produktą iš patikimo gamintojo.

  Atsiliepimai apie mumijo

  Žmonių atsiliepimai apie mumijo yra gana prieštaringi, nes mumijų veiksmingumas ir saugumas dar nėra visiškai įrodytas. Tačiau, kai kuriems žmonėms mumijo padeda įvairioms problemoms, o kitiems ji neturi jokio poveikio ar net sukelia nepageidaujamus šalutinius poveikius.

  • Kai kuriems žmonėms mumijus padėjo suvaldyti uždegimines reakcijas, skausmus ir pakeltisavo energiją. Kiti teigia, kad ji pagerino jų bendrą savijautą.
  • Kitiems žmonėms mumijus neturėjo jokio poveikio arba net sukėlė šalutinius poveikius, tokius kaip pykinimas, virškinimo sutrikimai ar galvos skausmas.
  • Vieni žmonės naudojasi mumijo kaip papildu sveikai mitybai, norintiems gauti mineralų ir kitų naudingų medžiagų, o kitiems ji yra pagrindinis alternatyvus gydymas, siekiant išgydyti įvairias ligas.

  Papildoma info: Mumijus pirkti

  *Parduotuvė

  ,

  *Šalis

  , ,

  *Skirta

  ,

  Atsiliepimai

  0.0 iš 5
  0
  0
  0
  0
  0
  Parašyti atsiliepimą

  Komentarų nėra

  Parašykite: “Mumijus pirkti”

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  Dienos populiariausi

  perkuinternete.lt
  Compare items
  • Total (0)
  Compare