Epicgames.com

Epicgames.com

0
Parašyti atsiliepimą
Pridėti prie mėgiamųAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Epic Games Store – kompiuterinių žaidimų parduotuvė.

Kai perkate žaidimą „Epic Games“ parduotuvėje, 88% kainos atitenka tiesiogiai kūrėjams (tuo tarpu apie 70% daugelyje kitų parduotuvių). Tai padeda kūrėjams investuoti į didesnių ir geresnių žaidimų kūrimą.

Epic games 2020 metais kiekvieną savaitę siūlo atsisiųsti po naują žaidimą nemokamai (buvo dalijami tokie žaidimai kaip “GTA V”, “Civilization VI”). Kas smagiausia, kad nemokamai gautas žaidimas lieka prieinamas visą laiką (ne tik tą savaitę).

Ar galima išbandyti Epic žaidimą nemokamai prieš perkant? Kai kurie leidėjai retkarčiais siūlo demo arba nemokamų bandymų laikotarpius tam tikriems žaidimams (pvz., Nemokamo savaitgalio bandomoji versija). Nemokamu bandomuoju laikotarpiu galite atsisiųsti ir žaisti bandomąją žaidimo versiją prieš nuspręsdami įsigyti.

Ar galima grąžinti nepatikusį žaidimą? Už visus žaidimus pinigus galima susigrąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos dėl bet kokios priežasties, jei žaidimas vyko mažiau nei 2 valandas. Daugiau apie pinigų grąžinimo politiką čia

Papildoma info: Epicgames.com

Šalis

Apmokėjimas Paypal

Taip

Video: Epicgames.com

User Reviews

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Rašyti atsiliepimą

Komentarų nėra

Parašyk pirmas: “Epicgames.com”

 • Netikslumai

  Būtume dėkingi, jei pranešite apie rastus netikslumus, neatitikimus, pasenusią, ar negaliojančią info. Jei pvz. nuolaidos kodas nebegalioja, parduotuvės siuntimo kaina pasikeitė ar pirkinio nuoroda nebegalioja.

  Compare items
  • Total (0)
  Compare
  0