Netflix kaina

Įvertinimas+10
Įvertinimas+10

Netflix – JAV kompanija, siūlanti žiūrėti filmus ir serialus internetu. Paslaugos teikiamos prenumeratos pagrindu. Netflix galima žiūrėti bene visuose įmanomuose ekranuose, tai yra per išmanųjį telefoną, planšetę, nešiojamąjį kompiuterį ar TV.

Kokia netflix kaina?

Galima rinktis iš 3 planų:

  • Basic – 7,99 EUR. Vienu metu galima žiūrėti per 1 įrenginį.
  • Standard – 9,99 EUR. Vienu metu galima žiūrėti per 2 įrenginius. Galimybė žiūrėti HD kokybe, 1080p.
  • Premium – 11,99 EUR. Vienu metu galima žiūrėti per 4 įrenginius. Galimybė žiūrėti Ultra HD kokybe, 4K+HDR.

Beje, pasirinkus bet kurį planą, pirmos 30 dienų – nemokamai (per tą laikotarpį galima atsisakyti).

Kaip prisijungti prie netflix?

Reikia tiesiog eiti į pagrindinį puslapį, įvesti savo el. pašto adresą, toliau įvesti slaptažodį, pasirinkti planą. Paskutinis žingsnis – pasirinkti apmokėjimo būdą. Pirmas mėnuo gaunamas nemokamai, tik Netflix vis tiek pirmą įmoką nuskaičiuos nuo jūsų kortelės ar paypal sąskaitos, bet iš karto pinigus ir grąžins. Netflix tik nori įsitikintim, kad jūs registruojatės tikru vardu, su tikra kortele.

Kaip atsisakyti netflix?

Per Account >> Cancel Membership.

Kaip žiūrėti Netflix filmus be interneto?

Atsisiųsti netflix filmus galima su iOS bei Android mobiliuoju įrenginiu ar Windows 10 app.

Kokiomis kalbomis rodomi Netflix filmai/serialai?

Lietuvai skirtoje paskyroje (turinys šiek tiek skiriasi pagal šalis) filmus galima žiūrėti anglų, rusų bei vokiečių kalbomis. Ta prasme ne visi filmai/serialai išversti į visas šias kalbas, bet pasirinkimo šiomis kalbomis yra. Filmų pasirinkimas nėra lengvai filtruojamas norima kalba, tačiau galima suvesti netflix.com/browse/audio ir tada pasirinkti audio arba subtitrus norima kalba.

Ar yra Netflix filmų lietuvių kalba?

Šiuo metu (2021m. gegužė) yra du įgarsinti animaciniai filmai lietuvių kalba: Kempiniuko filmas: bėganti kempinė (The SpongeBob Movie: Sponge on the Run) ir Superišmanieji (The Mitchells vs. the Machines).

Taip pat yra vienas serialas, kur galima pasirinkti lietuviškus subtitrus: “Better Call Saul”. Tai amerikiečių kriminalinių dramų televizijos serialas (IMDB įvertinimas 8.7, kuriamas 6 sezonas).

Kas yra Netflix Party?

Tai naujas būdas žiūrėti filmus su draugais internete. Netflix party – ankstesnis pavadinimas, dabar tai vadinasi Teleparty. Sinchronizuoti vaizdą su draugais galima su Chrome naršyklės įskiepiu Teleparty.

Kokie yra geriausi Netflix filmai ir serialai?

Įvedus į google best movies on netflix arba best netflix series galima rasti įvairiausių sudarytų sąrašų su geriausiai vertinamais filmais ar serialais.

Turbūt populiariausi reitingai yra sudaromi IMDB ir Rotten Tomatoes. Būtų pakankamai sudėtinga kiekvieną kartą tikrintis reitingus IMDB, o radus gerą filmą IMDB – žiūrėti ar jis yra Netflix’e. Šiam reikalui labai pagelbsti Chrome naršyklės įskiepis Trim: IMDB Ratings on Netflix. Tada galima prisidėti filtrą, kad užtamsintų kriterijų neatitinkančius filmus, o rodytų tik filmus/serialus išleistus pvz. po 1991m., ir kurie turi aukštesnį nei 8.4 IMDB reitingą. Naršant visur matysis šone IMDB ir Rotten Tomatoes reitingai, kas tikrai palengvins filmo išsirinkimą.

Jei kam patogiau klausyti ir matyti, visa tai video formatu:

Pasidalinkite savo nuomone:

Get involved!

Komentarai

Komentarų nėra
Perku Internete
Compare items
  • Total (0)
Compare