Netflix kaina

2023-08-05

Netflix apžvalga

Netflix – JAV kompanija, siūlanti žiūrėti filmus ir serialus internetu. Paslaugos teikiamos prenumeratos pagrindu. Netflix galima žiūrėti bene visuose įmanomuose ekranuose, tai yra per išmanųjį telefoną, planšetę, nešiojamąjį kompiuterį ar TV.

Kokia netflix kaina?

Kiek kainuoja netflix Lietuvoje – galima rinktis iš 3 planų:

 • Basic – 7,99 EUR. Vienu metu galima žiūrėti per 1 įrenginį.
 • Standard – 9,99 EUR. Vienu metu galima žiūrėti per 2 įrenginius. Galimybė žiūrėti HD kokybe, 1080p.
 • Premium – 11,99 EUR. Vienu metu galima žiūrėti per 4 įrenginius. Galimybė žiūrėti Ultra HD kokybe, 4K+HDR.

Beje, pasirinkus bet kurį planą, pirmos 30 dienų – nemokamai (per tą laikotarpį galima atsisakyti).

Kaip prisijungti prie Netflix?

Reikia tiesiog eiti į pagrindinį puslapį, įvesti savo el. pašto adresą, toliau įvesti slaptažodį, pasirinkti planą. Paskutinis žingsnis – pasirinkti apmokėjimo būdą. Pirmas mėnuo gaunamas nemokamai, tik Netflix vis tiek pirmą įmoką nuskaičiuos nuo jūsų kortelės ar paypal sąskaitos, bet iš karto pinigus ir grąžins. Netflix tik nori įsitikintim, kad jūs registruojatės tikru vardu, su tikra kortele.

Kaip atsisakyti Netflix?

Per Account >> Cancel Membership.

Kaip žiūrėti Netflix filmus be interneto?

Atsisiųsti netflix filmus galima su iOS bei Android mobiliuoju įrenginiu ar Windows 10 app.

Kokiomis kalbomis rodomi Netflix filmai/serialai?

Lietuvai skirtoje paskyroje (turinys šiek tiek skiriasi pagal šalis) filmus galima žiūrėti anglų, rusų bei vokiečių kalbomis. Ta prasme ne visi filmai/serialai išversti į visas šias kalbas, bet pasirinkimo šiomis kalbomis yra. Norint filmus rinktis pagal kalbą, reikėtų viršuje spausti “Browse by Languages”, taip pat galima suvesti netflix.com/browse/audio arba netflix.com/browse/subtitles ir tada pasirinkti audio arba subtitrus norima kalba.

Ar yra Netflix filmų lietuvių kalba?

Šiuo metu (2023m.) yra du įgarsinti animaciniai filmai lietuvių kalba: Kempiniuko filmas: bėganti kempinė (The SpongeBob Movie: Sponge on the Run) ir Superišmanieji (The Mitchells vs. the Machines).

Seniau buvo serialas, kur galima pasirinkti lietuviškus subtitrus: “Better Call Saul”. Bet 2023m. nebėra tokios galimybės.

Kaip filtruotis filmus?

Tiek prie filmų, tiek prie serialų galima filtruoti pagal norimą žanrą (pvz. crime, drama, sci-fi, kids ir t.t.). Bet papildomai yra specialų kodų (Netflix codes) sąrašas, kuriuos galima naudoti paieškai: netflix com/browse/genre/xxx. Pvz.:

Kaip žiūrėti JAV ar kitoms šalims skirtą turinį?

Lietuvai skirtas Netflix turinys skiriasi nuo kitoms šalims skirto turinio, pvz. JAV. Taip yra dėl autorinių teisių apribojimų, kai Netflix gauna leidimą transliuoti tą turinį tik tam tikrose šalyse.

Yra keletas būdų, kaip išvengti šių apribojimų ir žiūrėti kitoms šalims prieinamus filmus/serialus. Paprasčiausias būdas – tai naudoti VPN. Ne visi VPN tiekėjai sugeba apeiti Netflix blokadas, bet didžiausi šios rinkos žaidėjai turi specializuotus serverius (pvz. NordVPN, Surfshark), kurie suteikia prieigą prie Netflix (ir kitų transliuotojų HBO, Hulu, Disney ir pan.) geografiškai blokuojamo turinio.

Kaip naudoti „NordVPN“ ir gauti prieigą prie pvz. USA Netflix:

 1. Įsigykite norimą NordVPN planą (mėnesio, 1 ar 2 metų).
 2. Atsisiųskite ir įdiekite „NordVPN“ programą savo įrenginyje (Windows, macOS, iOS, Android, Linux, arba per routerį prie Smart TV).
 3. Prisijunkite prie NordVPN JAV (ar kitos norimos šalies) serverio.
 4. Prisijungę atidarykite netflix svetainę arba programą.

Ieškokite geografiškai riboto filmo, pasiekiamo toje vietoje, prie kurios esate prisijungę tuo metu. Tai leidžia mėgaukitės visų laidų ir filmų transliacija iš bet kurio „Netflix“ regiono. Plius, įsigyję NordVPN, gausite ir kitus privalumus, tokius kaip apsaugą nuo kenkėjiškų programų ir privatumo apsaugą internete. Taip pat galite įsigyti planą su Nordpass slaptažodžių tvarkykle.

Kas yra Netflix Party?

Tai naujas būdas žiūrėti filmus su draugais internete. Netflix party – ankstesnis pavadinimas, dabar tai vadinasi Teleparty. Sinchronizuoti vaizdą su draugais galima su Chrome naršyklės įskiepiu Teleparty.

Kokie yra geriausi Netflix filmai ir serialai?

Įvedus į google best movies on netflix arba best netflix series galima rasti įvairiausių sudarytų sąrašų su geriausiai vertinamais filmais ar serialais.

Turbūt populiariausi reitingai yra sudaromi IMDB ir Rotten Tomatoes. Būtų pakankamai sudėtinga kiekvieną kartą tikrintis reitingus IMDB, o radus gerą filmą IMDB – žiūrėti ar jis yra Netflix’e. Šiam reikalui labai pagelbsti Chrome naršyklės įskiepis Trim: IMDB Ratings on Netflix. Tada galima prisidėti filtrą, kad užtamsintų kriterijų neatitinkančius filmus, o rodytų tik filmus/serialus išleistus pvz. po 1991m., ir kurie turi aukštesnį nei 8.4 IMDB reitingą. Naršant visur matysis šone IMDB ir Rotten Tomatoes reitingai, kas tikrai palengvins filmo išsirinkimą.

Netflix Lietuva TOP

Netflix Lietuva savaitės top serialai, bei savaitės top filmai, tai yra tai, kas yra labiausiai žiūrima Netflix Lietuvoje.


Apie Netflix video formatu

Jei kam patogiau klausyti ir matyti, visa tai video formatu:

Pasidalinkite savo nuomone:

   Ką manai?

   Komentarai

   Komentarų nėra
   Perku Internete
   Compare items
   • Total (0)
   Compare