Lensa programėlė

2022-12-29

Lensa programėlė

Pastaruoju metu turbūt daug kas pastebėjo, kaip socialiniuose tinkluose įžymybės bei draugai dalinasi dirbtinio intelekto (AI) kurtais portretais. Tai yra sukurta su Lensa programėle.

Pvz. Megan Fox pasidalino šia nuotrauka instagrame:

Daugiau pavyzdžių instagrame.

Šie portretai atrodo lyg būtų kurti tikrų dizainerių, tačiau juos kuria dirbtinis intelektas. „Prisma Labs“ sukurta Lensa AI programėlė naudoja dirbtinį intelektą ir mūsų nuotraukas paverčia animuotais portretais.

Kas yra Lensa AI?

„Lensa“ yra nuotraukų redagavimo programa, pasiekiama „iPhone“ ir „Android“ vartotojams. Lensa turi funkciją, kuri įkeltas asmenukes paverčia avatarais. Programa taip pat gali būti naudojama nuotraukoms redaguoti – nuo ​​odos retušavimo iki fono suliejimo, taip pat galima redaguoti vaizdo įrašus.

Lensa kaina

Paslauga nėra nemokama, tačiau programa greitai užėmė pirmąją vietą pagal atsisiuntimą „iPhone App Store“ nuotraukų ir vaizdo įrašų skiltyje. Prenumerata kainuoja apie 29.99 eurų per metus, tačiau galima pasinaudoti 7 dienų nemokamu bandomuoju laikotarpiu. Prieiga prie „Magic avatar“ funkcijos, kuri sukuria 50 fantastiškų portretų, kiekvienam papildomai kainuoja 4 eurus.

Kaip naudotis Lensa

Norėdami gauti dirbtinio intelekto sukurtus portretus, turite įkelti 10–20 savo asmenukių į programą. Kad gautume geriausius rezultatus, Lensa ragina įkeliamas nuotraukas parinkti įvairių kampų ir įvairių veido išraiškų. Taip pat įspėja, kad išvesties vaizduose gali būti netikslumų ar defektų.

Programa paleidžia nuotraukas per savo AI modelį ir tai trunka apie 10 minučių. Tada galima gautas nuotraukas (avatarus) išsaugoti savo įrenginiuose ir laisvai dalytis bet socialinėje erdvėje.

Privatumas

Kadangi programa neseniai išpopuliarėjo, iškilo susirūpinimas dėl privatumo, ypač dėl to, kaip naudojami vartotojo duomenys. Pavyzdžiui, ar „Lensa“ gali naudoti jūsų įkeltas nuotraukas.

Kalbant apie duomenų apsaugą, „Prisma Labs“ ilgame DUK rašė, kad vartotojų nuotraukos iš jos serverių ištrinamos iškart po to, kai sugeneruojami avatarai.

Patys pseudoportretai saugomi „tiek laiko, kiek reikia, kad mūsų vartotojams būtų suteikta paslauga“, o „Prisma Labs“ teigia, kad visi avatarai priklauso juos sukūrusiam vartotojui.

Kodėl menininkai nerimauja dėl Lensos?

Socialinėje žiniasklaidoje šie avatarai tapo labai populiarūs, tačiau, programa sukėlė skaitmeninių menininkų pyktį, kurie teigia, kad jos sukurti kūriniai yra pagrįsti pavogtu menu.

Milijonams vartotojų visame pasaulyje įsimylėjus jų magiškus avatarus, internetines menininkų bendruomenes pradėjo plūsti nerimo banga.

Šie dirbtinio intelekto sukurti portretai ne tik atėmė komisinius skaitmeniniams menininkams, bet ir kai kurie iš tų menininkų kūrinių buvo naudojami mokant dirbtinio intelekto modelį, kuris juos sukūrė… dažnai be jų leidimo.

Pasidalinkite savo nuomone:

      Ką manai?

      Komentarai

      Komentarų nėra
      Perku Internete
      Compare items
      • Total (0)
      Compare