Notifications
Clear all

Oil Profit atsiliepimai


DJ Admin
Įrašai: 2
Admin
Sukūrė temą
(@dj-admin)
Naujas narys
Prisijungė: prieš 1 metai

Pastaruoju metu padidėjo google paieškų, susijusių  su "Oil Profit".

Oil Profit teigia esanti platforma, kurioje algoritmas/robotas prekiauja nafta, kuru ir kriptovaliutų CFD jūsų vardu. Oil Profit teigia, kad sėkmės rodiklis siekia 90% ir nereikia turėti treidinimo patirties. Minimalus įnašas $250.

Oil Profit atsiliepimai trustpilot yra labai prasti.

Jie turi kelis puslapius (oilprofit.io, oil-profits.com, oilprofit.app), nei viename nėra normalių kontaktų ar pateiktos licenzijos. Taigi, OilProfit tikrai nėra panaši į patikimą platformą.

 

 

2 Atsakymai
DJ Admin
Įrašai: 2
Admin
Sukūrė temą
(@dj-admin)
Naujas narys
Prisijungė: prieš 1 metai

Būkite atsargūs, tikrinkite portalų adresus! Fiktyvūs portalai (delfiportalas.com arba delfilietuvoje.com) imituoja delfi.lt dizainą ir įžūliai bei šokiruojančiai reklamuoja Oil Profit.

Neva investavus €200 kažkam pavyko uždirbti virš €100.000.

Ir dar pvz. pateikiami neva sėkmingi investuotojai - labai lengva per google vaizdus rasti realią nuotrauką. Pateikiamas "laimingasis" Algis iš tikro yra keli metai kaip miręs žmogus.

 
 
 
Atsakyti
FacebookGuru
Įrašai: 35
Admin
(@facebookguru)
Kylantis narys
Prisijungė: prieš 2 metai

Reikia ne internetines nuomones skaityti, o pasitikrinti, ar įmonė yra reguliuojamas finansų rinkos dalyvis. Jei ne - apeinate ratu. Kada pagaliau išmoksite: žada kosminį pelną? Net nežiūrite. Nebent turite pinigų, kuriuos negaila sudeginti. Bet ir tai, geriau laužą jais pakūrenti - bent šilumos džiaulių paduos.

Scamas, per netikrus delfi ir 15min.lt straipsnius mačiau. Ten kur žada, kad investuosite 200 eur ir užsidirbsite tūkstančius, tai apgaulė. Taip, realiai investuojant, galima tikėtis 6-15% metinės grąžos.

Daugiau komentarų 2023.06.23 FB grupėje

Atsakyti
Dalintis:

perkuinternete.lt
Compare items
  • Total (0)
Compare