Amazon.co.uk

Įvertinimas0
Įvertinimas0
  • Ar amazon.co.uk siunčia prekes tiesiai į Lietuvą? Kiek kainuoja siuntimas?

Tai priklauso nuo pardavėjo. Pats Amazon (jei po preke yra užrašas “Dispatched from and sold by Amazon.co.uk) dažniausiai siunčia į Lietuvą.

Amazon pateikia tokius siuntimo mokesčio tarifus (dažniausiai £5.69 plius £0,59 už kiekvieną kilogramą).

Kiti pardavėjai – vieni siunčia, kiti nesiunčia į Lietuvą.

Jei nesiunčia – paprastai matomas raudonas užrašas This item does not ship to Lithuania.

Jei naudojatės “Firefox” ar “Chrome” naršyklėmis, galima įsidiegti plėtinį “Does Amazon Ship to …?” (Firefox nuoroda / Chrome nuoroda). Tada po prekės aprašymu atsiras mygtukas:

shipped_amazon3Jį paspaudus, pasirinkus šalį “LT Lithuania” ir paspaudus “Check Shipping” pasirodys sąrašas pardavėjų (kurie parduoda tokią pačią prekę) bei bus nurodyta, ar tas pardavėjas siunčia į Lietuvą ir už kiek. Labai patogu išsifiltruoti tą pardavėją, kurio prekės bei siuntimo kainų suma yra mažiausia.

Tiksliausiai atsiuntimo į Lietuvą mokestį sužinoti galima užsiregistravus (suvedus adresą bei kreditinės kortelės duomenis), įsidėjus norimas prekes į krepšiuką, ir priėjus paskutinį pirkimo žingsnį “CONFIRM”. Tik nespauskite “Place your order” (jei dar neapsisprendėte, ar pirksite).

amazon1


  • Ar yra kokių būdų sutaupyti?

Norint nusipirkti prekę kuo pigiau, labai naudinga naudotis programa/internetiniu puslapiu – “camelcamelcamel” . Čia galima pasitikrinti daugelio Amazon prekių kainų istoriją. Taigi, pamačius, kad prekės kaina šiuo metu yra palyginus maža – verta pirkti, o jei atvirkščiai – gal verta palaukti.


  • Man rezervavo 1 svarą, kodėl?

Amazon dažniausiai rezervuoja pasikrinimui 1GBP. Kai prekės paruošiamos išsiuntimui/išsiunčiamos, tada rezervuojama pilna prekių vertės suma. Jei siunčiama dalimis, tai pinigai rezervuojami irgi dalimis pagal išsiunčiamų prekių etapus.

Žymės:

Pasidalinkite savo nuomone:

Ką manai?

Komentarai

Komentarų nėra
perkuinternete.lt
Compare items
  • Total (0)
Compare