Aliexpress Europos sandėliai

Įvertinimas+10
Įvertinimas+10

Nuo 2021.07.01 21% PVM mokestis taikomas visoms Aliexpress prekėms, nesvarbu ar siunčiama iš Kinijos ar iš Lenkijos ar kitos Europos šalies.

Šis mokestis yra matomas įdėjus prekę į krepšelį (prieš mokant).

Nauda, kad Aliexpress prekės būtų siunčiamos iš Europos sandėlių – išlieka dėl greito atsiuntimo laiko. Žinoma, kad prekė iš Lenkijos ar Čekijos sandėlio Lietuvą pasieks gerokai greičiau, nei iš sandėlio Kinijoje.

Taip pat pliusas bent jau tas, kad sumokėjus pilną kainą pardavėjui, nereikės pildyti kažkokių deklaracijų muitinėje ar papildomai mokėti Lietuvos paštui. Aliexpress pardavėjui sumokama pilna galutinė kaina (bent jau iki 2021.10.01 – vėliau paštas gali įvesti €1 administravimo mokestį). Daugiau apie muito ir PVM mokesčius.

Grįžtant prie Europos sandėlių paieškos Aliexpress parduotuvėje – problema yra ta, kad šiuo metu, turint nustatymuose savo šalį Lietuvą, ir pasirinkus “Ship from”, pasirinkime nėra Europos sandėlių.


Štai keletas būdų, kaip Aliexpress ieškoti prekių Europos sandėliuose:

1. Keisti šalį nustatymuose

Vienas patikimiausių būdų yra pasikeisti savo nustatymuose “Ship to” šalį į kokią nors šalį Europoje, pvz. Lenkiją (tik plius reikia atsikeisti kalbą į anglų ir valiutą į EUR) arba Latviją ar Airiją (tada nereikia keisti kalbos ir valiutos). Tai padarius jau galime rinktis konkretų Europos sandėlį, pvz arčiausiai mūsų esantį Lenkijoje:

Toliau galima patikusias prekes atsidaryti kitame naršyklės lange ir atsikeitus šalį į Lietuvą pamatyti siuntimo kainą į Lietuvą:

Kitas variantas, jei paieška užtrunka ilgiau, ir prekių peržiūrėti reikia daugiau, tad keitinėti šalis nepatogu, galima vienoje naršyklėje, pvz Firefox nusistatyti Lenkiją, o kitoje naršyklėje, pvz. Chrome – Lietuvą ir tada radus dominančią prekę nusikopijuoti tik prekės ID ir įkelti į Chrome naršyklę.

Žinoma gali pasitaikyti variantų, kai atsidarius paaiškėja, kad Europos sandėlio pasirinkimas nėra aktyvus, reiškia, kad šiuo metu prekės likučio Europos sandėlyje nėra, reikia ieškoti kitur.

2. “7-Day Delivery” nuoroda

Yra speciali Aliexpress nuoroda su atrinktomis prekėmis, kurios turi 7 dienų pristatymo variantą. Čia galima rinktis iš prekių pagal tokias kategorijas:

  • Perkamiausios prekės
  • Technologija
  • Namų apyvoka
  • Sporto prekės
  • Automobiliams
  • Aksesuarai

3. “Warehouse in Europe” paieškoje

Kitas variantas, į paiešką įvesti tokias raktines frazes kaip: european-warehouse, europe-stock, fast shipping to europe, warehouse in Europe.

Šis būdas nėra labai patikimas, nes meta ir prekes, nesančias EU sandėliuose. Bet kaip variantą, jei nežinote ko tiksliai ieškote, bet norite pažiūrėti ko daugiausia yra Europos sandėliuose (kaip šiuo atveju matome – paspirtukų), galima pabandyti.


4. Konkretūs Aliexpress pardavėjai

Galima tiesiog eiti į konkrečių pardavėjų, turinčių sandėlių Europoje parduotuves.

Sąrašas Aliexpress pardavėjų, kurie siunčia iš Europos sandėlių (ne visos prekės yra siunčiamos iš EU, bet šie pardavėjai turi prekių Lenkijos, Čekijos ar Ispanijos sandėliuose):


5. Kitos Kinijos parduotuvės, kurios siunčia iš Europos

Yra kitų populiarių Kinijos parduotuvių, kurios turi sandėlių Europoje. Čia jau atrasti tokias prekes gerokai lengviau, nes parduotuvės pakankamai aiškiai atskiria tokias prekes. Pateikiame nuorodas į prekes Europos sandėliuose:

Pasidalinkite savo nuomone:

Komentarai

Komentarų nėra
Perku Internete
Compare items
  • Total (0)
Compare