Siuntos iš Aliexpress per Omniva paštomatą

Įvertinimas+3
Įvertinimas+3

Pakankamai dažnas atvejis, kai siunčiamą siuntą iš aliexpress.com į Lietuvą galima nemokamai gauti ir į Omniva paštomatą. Taigi, čia pateiksime su tuo susijusius dažniausiai iškylančius klausimus:

Kaip suprasti, kad siunta siunčiama per Omniva?

Siuntos į Omniva paštomatą atkeliauja per Estiją, tai jei sekimo nr. pvz. R…..EE (kodo gale EE), tai yra tikimybė, kad siunta bus pristatyta į paštomatą. Taip pat prie užsakymo gali būti paminėtas siuntimo būdas: “OMNIVA Estonia Post”.


Kaip iš anksto, prieš perkant žinoti, kad prekė bus pritatyta paštomatu?

Jei siuntimo būdas “AliExpress Standard Shipping” – didelė tikimybė, kad siunta paklius į paštomatą.

omn 3-com

Kas yra AliExpress Standard Shipping?

Toks siuntimo būdas, kai pardavėjas prekę pradžioje siunčia į Aliexpress logistikos sandėlį, kur siunta perduodama vienam iš partnerių vežėjų, tokių kaip Singapore Post, Omniva Estonia post, Post Finland ir t.t. Siuntiniams į Lietuvą žinoma paprastai parenkamas “Omniva Estonia post” paštas, todėl “AliExpress Standard Shipping” dažniausiai ir reiškia siuntą per Estiją.


Per kiek laiko ateina tokios siuntos?

Oficialiai rašoma, kad per 15-45 darbo dienas. Tačiau kol kas, iš asmeninės, aplinkinių, forumiečių ir pan. patirties – daug greičiau nei įprastai. Dažnai maždaug per dvi savaites ar net greičiau! Aišku kartais gali pasitaikyti ir kitaip :).


Kaip atsiimti tokią siuntą?

Atvykus siuntai į Lietuvą, jūs gausite SMS pranešimą su durelių kodu ir kita info. Turėtų būti parinktas arčiausiai namų (nurodyto adreso) esantis paštomatas,  aišku išimčių irgi gali pasitaikyti :(.


Jei mano mieste nėra paštomato, o matau, kad siuntos nr. galas EE, kaip gausiu prekę?

Įprastai. Atneš paštininkas, arba įmes lapelį su prašymu ateiti siuntą pasiimti pašte.


Kaip sekti Omniva Estonia post siuntą?

Vienas iš būdų – per www.omniva.ee  arba jei tiesiogiai, tai čia (ne visada suveikia, per pagrindinį psl. tada eiti). Kas įdomu, kad per čia parodoma ne tik sekimo info, bet ir gavėjo vardas pavardė, tikslus adresas ir pan.

omn 2-com

Pasidalinkite savo nuomone:

Get involved!

Komentarai

Komentarų nėra
Perku Internete
Compare items
  • Total (0)
Compare