Pardavėjo garantijos

Įvertinimas0
Įvertinimas0

Prie prekės aprašymo yra skiltis vadinama “Seller Guarantees:” ir ten nurodyti ženkliukai. Prieš pirkdami būtinai atkreipkite dėmesį, kokias sąlygas nurodo pardavėjas (ką jis garantuoja).


on time delivertyok On-time Delivery. Čia nurodomas maksimalus dienų skaičius, per kurį gausite savo prekę (nuo išsiuntimo). Jei negausite prekės per šį periodą, Aliexpress garantuoja, kad grąžins pinigus. Daugiau info apie tai.


returnsok Returns Extra. Čia nurodoma, kad galite grąžinti ir atgauti pinigus net ir už visiškai gerą (tinkamą, nebrokuotą, atitinkančią aprašymą) prekę. Tačiau pirkėjas turi apmokėti siuntimo išlaidas. Taip pat prekė turi būti nenaudota ir originalioje pakuotėje. Daugiau info apie tai.


Longer Protection. longer protectionok Čia nurodoma, kiek papildomai dienų užtikrinama Aliexpress apsauga po užsakymo pabaigos. Tai yra, jei paspaudėte “Confirm Order Received”, ar baigėsi pristatymui skirtas laikas ir užsakymo statusas tapo “Finished” – jei prie priekės buvo nurodyta ši garantija – jūs turite 15 dienų iškelti disputą ir prašyti pinigų gražinimo.

Pasidalinkite savo nuomone:

Get involved!

Komentarai

Komentarų nėra
Perku Internete
Compare items
  • Total (0)
Compare