Draudžiamos siųsti prekės

Įvertinimas0
Įvertinimas0

Kai kurios Didžiosios Britanijos e-parduotuvės (pvz. Feelunique, ChemistDirect, TheHut, LookFantastic) 2013 m. vasario mėnesį nustojo siųsti į Lietuvą kvepalus.

Taip atsitiko todėl, kad Didžiosios Britanijos Karališkasis paštas (Royal Mail) pagal Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (International Civil Aviation Organization) instrukcijas sugriežtino tvarką ir papildė draudžiamų siųsti oro paštu daiktų sąrašą:

 • Visi aerozoliai;
 • Ličio baterijos (išskyrus prietaisuose);
 • Nagų valikliai / nagų lakai;
 • Kvepalai ir losjonai po skųtimosi.

Daugiau info: “Royal Mail” nuoroda

1 Comment
 1. Jei ieškote kai galima siųsti didelias siuntas į kitas europos valstybes. Tai galite padaryti su šia įmone. Ji turi didelę patirtį logistikos srityje ir jau yra užsitarnavusi visų savo klientų pasitikėjimą, o kainos yra mažiausios rinkoje. Taip galite saugiai, bei greitai transportuoti savo gaminamą produkcija ir plėsti savo verslą ingstad.lt

  Ką manai?

  Komentarai

  @peepso_user_6462(edvinas_umeckas)
  Na, sakyčiau gal ir keisti apribojimai,bet bet kokiu atveju, viską galima išspręsti prekes siunčiant ne paštu, o keliais - su transporto įmonėmis. Aš prekiauju kvepalais lietuvoje, kuriuos siunčiuosi iš Prancūzijos, tai viskas atvažiuoja sklandžiai su patikima įmone https://www.siramis.lt/lt/paslaugos/tarptautiniai-pervezimai/is-prancuzijos-i-prancuzija
  Domina krovinių pervežimas iš Prancūzijos, į Prancūziją? Esate ten, kur reikia! Siūlome profesionalias krovinių gabenimo paslaugas, todėl Jūsų krovinys pasieks tikslą laiku ir saugiai. Sudominome? Reikia konsultacijos? Mes galime padėti! Susisiekite.
  prieš 2 years
  Perku Internete
  Compare items
  • Total (0)
  Compare