Kas yra “Cashback” ir kuris geriausias?

Įvertinimas0
Įvertinimas0

Perkant iš populiariausių užsienio parduotuvių (pvz. Aliexpress), galima gauti 2-10% (išskirtinais atvejais net iki 90%) nuolaidą, tai yra šis procentas nuo prekės vertės sugrįžta į jūsų banko sąskaitą ar kitą apmokėjimo sistemą (praėjus kuriam laikui po prekės gavimo).

Iš kur tie pinigai? Kaip ir daugumoje atvejų, Aliexpress prekės vertę sudaro pagaminimo kaštai, transportavimas, sandėliavimas, reklamos išlaidos ir pan. Dalį reklamos išlaidų sudaro “cashback” tipo puslapiai, kurie atlieka reklamos paslaugas, tai yra pritraukia klientus, tačiau gautus komisinius (tai yra reklamai skirtus pinigus) atiduoda perkantiems.

Kaip naudotis cashback? Į norimą parduotuvę tiesiog reikia įeiti per “cachback” tipo puslapį (pvz. Bonusway ar Backit) ir toliau pirkti įprastai.

Beje, pagrindinis dalykas, kas gali sutrukdyti sėkmingai atgauti savo “cashback” – įjungtas Adblock (jei tokį papildinį turite įdiegę savo naršyklėje). Jį reikėtų išjungti (Spausti “Išjungti šiam tinklapiui” / “Disable on this page”).

Populiariausių “cashback” tipo puslapių palyginimas:

Bonusway Backit (Epn.bz)
Nuorodabonusway.ltbackit.me
Puslapio kalbaLietuviųRusų arba anglų
“Cashback” % perkant Aliexpress drabužius, mob. Telefonų aksesuarus ir kt.:4,00 %6,00%
“Cashback” % perkant Aliexpress mobiliuosius telefonus, planšetes, audio ir video įrangą ir pan.3,10 %2,00 %
“Cashback” % perkant Aliexpress visas kitas prekes1,30 %4,00 %
Tam tikri Aliexpress pardavėjai (mažuma), iš kurių perkant “cashback” nepritaikomasTaip, yraTaip, yra
Didesnio “cashback” procento galimybėRinkti medalius už aktyvumą ar dalyvauti konkursuoseSpecialūs pasiūlymai (atrinktos prekės) – “Cashback” net iki 90%
Kitos parduotuvėsTaip, daug parduotuvių (pvz. Asos, open24.lt, Klipshop.lt, MyProtein, Novaturas ir kt)Taip, gana daug parduotuvių, bet dauguma Kinijos (iHerb, Baggood, Shein, Gearbest, BuyinCoins ir kt.)
Pinigų išėmimasLT/EU bankai, PaypalPaypal (komisiniai iki 4%), WebMoney, Yandex, Qiwi, Epayments, Visa/Mastercard (min $100)
Minimali išmokama suma10 EURWallets – $0,2, Paypal – $8, EU banko kortelės – $100
Naršyklės plėtiniaiChrome, OperaChrome, Opera, Firefox
Galioja perkant per app?TaipTaip

Taigi, kuris “cashback” servisas geriausias?

Bonusway rekomenduočiau tiems, kurie mažiau draugauja su anglų kalba (nes visas puslapis ir pagalba kilus neaiškumams – lietuvių kalba), domina ir pirkimas iš lietuviškų parduotuvių, kurie vertina patogu pinigų išsiėmimą į LT banką.

Backit (epn.bz) rekomenduočiau tiems, kurie labai daug perka iš Aliexpress (nes ten didesnis susigrąžinimo procentas) ir turi galimybę susikurti WebMoney ar panašią “Wallet”, arba sukaupti net 100 USD, kad persivesti į LT kortelę.

Pasidalinkite savo nuomone:

Komentarai

Komentarų nėra
Compare items
  • Total (0)
Compare
0