Problema dėl pirkimo iš Ebay

Laiko juosta Forumas Klausimai dėl konkrečių parduotuvių Problema dėl pirkimo iš Ebay

Žymės: ,

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Įrašai
 • #5576
  darko avatardarko
  Dalyvis

  Pirkau is Ebay projektoriu, itartinai pigiai ~39eu, kuris ali kainuoja ~70eu, buvo pardavime 10 vnt., 2 buvo parduoti, uz poros dienu jau nebebuvo jo pardavime, ta nuoroda nebebuvo galima ieiti. Tada ir suabejojau, ar gausiu preke. Pardavejas lyg ne naujas, yra daug jo prekiu pardavime https://www.ebay.com/usr/yi0kaog_55?_trksid=p2057872.m2749.l2754 Sekimo kodo negavau, pardavejas raso
  “Sorry, if item is worth less than $50, the supplier will not provide us with the tracking number. I’m really sorry. But I promise to send you items, please don’t worry.
  “. Estimated delivery Dec 31, 2019 – Feb 11, 2020. Mokejau ne Paypal, o kortele.  Ar pardavejas privalo duoti sekimo numeri, kaip Ali? Kada reikia kelti ginca, jei negausiu iki vasario 11? Ar galiu atsiimti pinigus, jei mokejau kortele? Isvis man sudetinga su tuo Ebay, Ali viskas paprasta.

  #5585
  PIAdmin avatarPIAdmin
  Keymaster

  Sveiki,

  Ebay pardavėjai neprivalo duoti sekimo nr., bet čia yra jų pačių naudai tą sekimo nr duoti, nes kai jūs iškelsite disputą, pardavėjas galės įrodyti savo tiesą tik su sekimo nr.

  Per 30 dienų nuo Estimated delivery date reikia report an item that hasn’t arrived.

  Tada pardavėjas turės 3 darbo dienas atsakyti (grąžinti pinigus), jei nesusitarsit, tada reikia report’inti atvejį per “My eBay”, ir eBay grąžins pinigus, jei pardavėjas neturės įrodymų (tracking nr. su prekės pristatymo įrašu).

  Čia pvz. atvejis iš eBay community, kur panašiai atsako į jūsų klausimą.

  #5592
  darko avatardarko
  Dalyvis

  Aciu uz atsakyma!

  #5729
  darko avatardarko
  Dalyvis

  Pardavejas pasiule “dar karta” issiusti preke, as aisku nesutikau ir pasakiau kad noriu susigrazinti pinigus. Dabar pardavejas raso “But now we have a problem with pp and cannot refund “

  #5739
  PIAdmin avatarPIAdmin
  Keymaster

  Tai tada reikia report’inti atvejį per “My eBay”, kad eBay grąžintų pinigus.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
Compare items
 • Total (0)
Compare
0