Ar galima Aliexpress prekes siųstis į paštomatą?

Perku Internete Forumas Apie parduotuves Kinijos parduotuvės Aliexpress Ar galima Aliexpress prekes siųstis į paštomatą?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Įrašai
 • #6082

  Ar prekės pristatomos į paštą? Ar galima siųstis į paštomatus ir kt.?

  #6086
  PIAdmin avatarPIAdmin
  Keymaster

  Vien tik iš Aliexpress pasirinkimo – 100% garantijų nėra. Ilgą laiką galiojo tokia taisyklė, kad jei rinksitės “Aliexpress Standard Shipping” tai keliaus per Estijos “OMNIVA Estonia Post” ir paklius į LT Omnivos paštomatą. Bet ypač dabar, kai paštomatai labai labai užpildyti, tai garantijos dar mažesnės. jei nebus laisvų paštomatų, tai ir nenukreips.

  Kitas dalykas, nukreipti siuntą iš anksto į LP Express terminalą. Paslaugos kaina yra 0,99 Eur už siuntą, sumokėti reikia kortele atsiimant. Vedant adresą Aliexpress reikia iš karto nurodyti specialiai gautą adresą (tokio tipo kaip: Vardas Pavarde LP123456, Servečės g. 1, Vilnius). Daugiau info https://manosiuntos.post.lt. Tada paštas net neturės jūsų namų adreso, šiuo atveju siunta 100% bus pristatyta į paštomatą.

   

  #7911
  grumpy_cate avatargrumpy_cate
  Dalyvis

  Niekada nežinai ar siuntą gausi paštomatu ar į paštą. Esu gavęs ir į LP express ir į omnivą ir į paštą. Priklauso nuo pardavėjo bet jis neparašys tau kur siunčia nes kai kurie kiničiai persiunčia per Europos paštus. Kartais gaunu prekių siustų iš kinjos per kokį tai Estijos, suomijos ar olandijos paštą

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Dienos populiariausi

Perku Internete
Compare items
 • Total (0)
Compare