Ar galima Aliexpress prekes siųstis į paštomatą?

Perku Internete Forumas Klausimai dėl konkrečių parduotuvių Kinijos parduotuvės Aliexpress Ar galima Aliexpress prekes siųstis į paštomatą?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #6082
  birute_valiene avatarbirute_valiene
  Participant

  Ar prekės pristatomos į paštą? Ar galima siųstis į paštomatus ir kt.?

  #6086
  PIAdmin avatarPIAdmin
  Keymaster

  Vien tik iš Aliexpress pasirinkimo – 100% garantijų nėra. Ilgą laiką galiojo tokia taisyklė, kad jei rinksitės “Aliexpress Standard Shipping” tai keliaus per Estijos “OMNIVA Estonia Post” ir paklius į LT Omnivos paštomatą. Bet ypač dabar, kai paštomatai labai labai užpildyti, tai garantijos dar mažesnės. jei nebus laisvų paštomatų, tai ir nenukreips.

  Kitas dalykas, nukreipti siuntą iš anksto į LP Express terminalą. Paslaugos kaina yra 0,99 Eur už siuntą, sumokėti reikia kortele atsiimant. Vedant adresą Aliexpress reikia iš karto nurodyti specialiai gautą adresą (tokio tipo kaip: Vardas Pavarde LP123456, Servečės g. 1, Vilnius). Daugiau info https://manosiuntos.post.lt. Tada paštas net neturės jūsų namų adreso, šiuo atveju siunta 100% bus pristatyta į paštomatą.

   

  #6302
  augustinas247 avataraugustinas247
  Participant

  Pats čia irgi išsiunčiau siuntinį broliui į švediją, tai ir aš galėsiu pasekt kur siunta jau https://www.siusk24.lt/services/siuntos-i-svedija

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
Compare items
 • Total (0)
Compare
0