Prekė neveikia, o disputo laikas pasibaigęs. Ką daryti?

Perku Internete Forumas Klausimai dėl konkrečių parduotuvių Kinijos parduotuvės Aliexpress Prekė neveikia, o disputo laikas pasibaigęs. Ką daryti?

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Įrašai
 • #5773

  Sveiki, turiu klausima 🤔 atsiunte preke ir ji neveikia. Jie siulo ja gražinti. Kaip teisingai pasielgti? Pirmiau reikalauti iš jų pinigų grazinimo ir po to issiusti neveikiancia preke? Ar as pirmiau turiu issiusti ir po to jie 100% garantuotai grazins pinigus? 😳 Disputo laikas pasibaiges.

  Klausimas iš FB Aliexpress grupės

  #5775

  Tai ko jūs laukėte?

  #5778

  Iskart gavusi netikrinau, per velai pastebejau, kad neveikia.

  Dabar galiu bendrauti su selleriu arba rasyti feedback, kaip geriausia pasilgti kad grazintu pinigus?

  #5789

  Dabar jau manau traukinys nuvaziavo.

  #5780

  Bendrauciau su supportu. siuntimas neturetu but lb brangus i kinija. cia labiau laikas zaidzia. taip ir pasakykit kad pardavejas sutinka kad preke neveikia bet nebegali disputo kelt ir pan. nanau yra sansu issimust.

  Kreiptis pradzioj pas eva, imkit betkokia priezasty tada reiks issirinkt ookia preke, atsakines robotas jus rasykio live suoport, ar live chat. ir kol atsisauks ne robotukas.

  #5782

  Jei disputo laikas pasibaigęs, šaukštai po pietų. Siunčiant atgal prarasite dar plius siuntimą į Kiniją. Jie parašys, kad nieko negavo ir tuo viskas pasibaigs.

  #5785

  Jei disputo laikaa pasibaigęs, šaukštai po pietų. Siunčiant atgal prarasite dar plius siuntimą į Kiniją. Jie parašys, kad nieko negavo ir tuo viskas pasibaigs.

  Klystat. Parašius laišką pačiam alieexpress viskas išsprendžiama. Ne kartą rašęs – claim gaunu visada.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Dienos populiariausi

Perku Internete
Compare items
 • Total (0)
Compare