Netikras sidabras, ar kelti disputą?

Perku Internete Forumas Klausimai dėl konkrečių parduotuvių Kinijos parduotuvės Aliexpress Netikras sidabras, ar kelti disputą?

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Įrašai
 • #2129
  migle.mig avatarMiglė Mig
  Dalyvis

  Sveiki.

  Ranką prie širdies pridėjus galiu pasakyti, kad tikrai skaičiau ne vieną, ne dvi ir ne tris temas, tačiau dar ne viską išsiaiškinau, tad jei mano klausimas pasikartos, labai atsiprašau, galbūt ką nors ir pražiospojau.

  Taigi, pirmą kartą pirkau Aliexpress. Juvelyrikos. Ir, kaip turbūt jau supratote, pavadinimuose ir aprašymuose buvo teigiama, kad tai sidabras (taip pat kreipiau dėmesį ir į feedbackus, na viskas atrodė čiki čiki), tačiau ne visos gautos prekės yra iš sidabro. Iš pradžių maniau, kad, nu ką, išdūrė, tai ir viskas, bet tada kažkaip susimąsčiau apie tą knopkę “Open Dispute”, iki tol nesukau dėl jos galvos. Tada ir pagalvojau, ar ką nors prarasiu išbandydama laimę, o, kaip sakoma, avdruk?

  Tai va, dabar ir iškilo klausimas. Tarkime, tris prekes iš septynių pažymėsiu ir iškelsiu tą disputą. (Šiame etape pasitelkiu žinias, susišluotas iš šio forumo apie disputus). Bet kas tada? Tarkime, man pavyko susitarti su pardavėju ir jis man grąžina pinigus. Tada, kaip suprantu, reikėtų užbaigti disputą. Bet iš kur man žinoti, kad, man užbaigus disputą, pinigus tikrai atgausiu? Ar kaip ten viskas vyksta?

  P.S. Dar klausimas: ar kelti disputą, ar pirma bandyti išsiaiškinti paprastai su pardavėju? Toks jausmas, kad čia jau ne kažką pavyks ir geriau kelti disputą, ar aš teisi?

  #2887
  Adminas avatarAdminas
  Keymaster

  Kelkite disputą, per ten ir galėsite dar susirašyti su pardavėju (iki spaudimo “Escalate”), Greičiausiai nieko nepavyks susitarti, tada (atgal grąžnus savo pageidaujamą sumą) paspauskite “Escalate dispute” – įsikiš Aliexpress administratorius ir nuspręs kurioje pusėje teisybė. Pagal jo sprendimą pinigai ir bus išmokėti arba ne. O jums pačiai uždaryti disputo tai nereikės, čia būna tais atvejais, kai pvz negavus prekės iškėlėt disputą, o paskui prekę gavote ir uždarote, nes viskas OK.

  Tik kitas klausimas kaip kuo įtikinamiau įrodyti, kad sidabras netikras – gal nufilmuoti… net nežinau kokio būdo, ką padaryti, kad būtų aišku, kad jis netikras…

  Daugiau apie disputus

  #2890
  migle.mig avatarMiglė Mig
  Dalyvis

  Taip, nufilmuosiu. Yra toks būdas patikrinti su magnetu, ar dirbinys iš sidabro, ar ne, magnetas netraukia sidabro, o čia gražiai traukia.

  Dėkui už atsakymą 🙂

  #2891
  Adminas avatarAdminas
  Keymaster

  O kaip įdomiai sugalvojot, geras :).

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Dienos populiariausi

Perku Internete
Compare items
 • Total (0)
Compare