Jei nemokėsiu muito, ar grąžins pinigus?

Laiko juosta Forumas Bendros temos Mokesčiai (PVM, muitai) Jei nemokėsiu muito, ar grąžins pinigus?

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Įrašai
 • #5620

  Jei muitine sulaike prekes ir dabar ismuitinimo kaina apie 150 eur gaunasi. Jei nemuitinsiu ir jas grazins pardavejui ar galiu susigrazinti pinigus? nes moketa nemazai apie 500 eur. Ar galiu prarasti nes neissimuitinau?

  Klausimas iš FB AliExpress Grupės

  #5623

  Viskas priklauso nuo pardavėjo. Jei nesutiks su disputu ir greičiausia jis nesutiks, teks įrodinėt ali kad ne dė jūsų kaltės pardavėjui buvi grąžinta prekė iš muitinės. Manau reik deklaruot ir pasiimt prekę.

  Labai rizikuojat. esu mačius disputą kur ali prašė pateikti įrodymus, kad ne dėl pirkėjo kaltės iš muitinės buvo grąžinta prekė pardavėjui. Sugebėsit įrodyti? Pardavėjo kaltės čia nėra, jis išsiuntė prekę, sumokėjo už išsiuntima.

  #5625

  Ali gi raso kad uz taxus neatsako…. Tai arba moki arba nieko negausi.

  #5627

  As pabusiu pikciurna i metu pabaiga. Omg…uzsakyt preke uz 500..ir tiketis, kad praslys muitine…ir sulaikymo atveju but nustebusiam…ka as zinau. 50/50 galit atgaut pinigus, o galit ir ne, galit likt ir be prekes, ir be pinigu. Rasykit pardaveji ar sutiks grazint, jei neismuitinus preke grazins jam atgal. Tada iskelus ginca galit tiketis, kad pardavejas pats ji patvirtins.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
Compare items
 • Total (0)
Compare
0