Kur nusipirkti Bitcoin?

Kaip nusipirkti Bitcoin? 

Turint Bitcoin piniginę įsigyti bitkoinų yra nesudėtinga. Kaip ir su įprastomis valiutomis, bitkoinų galima įsigyti iš keityklos nusiperkant jų už įprastus pinigus, pvz.  eurus.

  Kur pirkti Bitcoin? Keityklos, puslapiai lietuvių kalba:

SpectroCoin - Lietuvių kompanija. Galimas atsiskaitymas EUR. Pinigus galima įdėti kredito kortele, bankiniu pavedimu, arba grynuosius įdėti į foxbox terminalą. Išsiimti pinigus galima bankiniu pavedimu tiesiai į savo banką. Spectrocoin keitykloje galima įsigyti ne tik Bitcoin, bet ir Ethereum. Minusas tik tas, kad keičiant dideles pinigų sumas, keitimo mokesčiai yra palyginus didoki.

Bitmarket - Galimas atsiskaitymas EUR. Reikalinga mistertango sąskaita. Bitmarket ima fiksuotą įnešimo/išėmimo mokestį - 0.5% (min. 0.005 BTC!). Taigi, ši keitykla bus pigiausia, jei prekiausite daugiau nei 1 BTC.

Kur pirkti Bitcoin? Keityklos, puslapiai anglų kalba:

Revolut - Moderni labai populiarėjanti platforma (nemokama Mastercard kortelė ir Apps). Galimybę pirkti Bitcoin (taip pat ir Ether ir Litecoin) suteikė tik 2017.12.07. Kad aktyvuoti šią galimybę, reikia arba registracijai pakviesti 3 žmones arba tapti Premium nariu (€7.99/mėn, pirmas mėnuo nemokamai). Už kriptovaliutų keitimą „Revolut“ taiko 1,5% komisinį mokestį be kitų papildomų mokesčių.

Kraken - Labai populiari keitykla lietuvių tarpe. Galimas atsiskaitymas EUR, USD.  Ši platforma taiko palyginus tikrai mažus mokesčius (0.16% (M) / 0.26% (T)). Sepa pavedimas iš LT banko į Kraken paprastai keliauja vieną darbo dieną. Minusai - kartais labai lėtai veikia, tikrai dažnokai lūžinėja ir ganėtinai ilgas tapatybės nustatymo laikotarpis. Beje, šioje keitykloje galima ne tik pirkti, bet ir parduoti kriptovaliutas.

Kaiserex – 2015 m. Lietuvoje įkurta keitykla. Galimas atsiskaitymas EUR SEPA pavedimu (minimali pirkimo/pardavimo suma 1.000 EUR). Keitykloje galima įsigyti/parduoti 24 kriptovaliutas. Komisinis mokestis pirkimui/pardavimui svyruoja nuo 0.18% iki 1.8%. Įnešimo mokestis netaikomas, išėmimo mokestis SEPA pavedimams yra 5 EUR, o kriptovaliutoms taikomas priklausomai nuo to, kokia tai kriptovaliuta (pvz. BTC išėmimas – 0.001 BTC). Patogi platforma, tačiau nelengva gauti patvirtinimą. 

Bitstamp - Galimas atsiskaitymas EUR, USD. Privalumas, kad priima eurus SEPA pavedimu, kuris paprastai būna atliktas per naktį. Galima įsigyti BTC, ETH, LTC, XRP. Patogi ir moderni platforma (nestringa kaip Kraken).

Bitfinex - Galimas atsiskaitymas USD. Didžiausia keitykla, galima įsigyti virš 30 rūšių kriptovaliutų (BTC, ETH, LTC, IOTA ir kt). Labai patogi sistema, daug funkcijų. Bankinio pavedimo įnešimo mokestis 0.1%, minimum $20 (nemokamas įnešimas kriptovaliutomis). Bitfinex mokesčiaiKiek sudėtingesnis tapatybės patvirtinimas. Bet šiaip, labai gera platforma, norintiems rimčiau prekiauti kriptovaliutomis.

Cex.io - Galimas atsiskaitymas USD, EUR, GBP ir RUB. Priima eurus SEPA pavedimu ir netgi nemokamai, tačiau tai gali užtrukti iki 1-3 dienų. Negalima įsigyti labai mažai kriptovaliutos (minimaliai perkama 0.01 BTC), kas reiškia, kad negalima operuoti smulkesne nei ~$100 suma. Pervedimo į Bitcoin piniginę mokestis 0.001 BTC.

Bittrex - atsiskaitymas tik kriptovaliuta. O šiaip labai patogi platforma.

Binance - atsiskaitymas tik kriptovaliuta. Daug kriptovaliutų (BTC, ETH, LTC, IOTA ir kt).  Nedideli mokesčiai.

Localbitcoins - Vienas paprasčiausių ir greičiausių būdų būtent tik nusipirkti Bitcoin. Jei nedomina prekiavimas, kitos valiutos ir pan. Čia įvedus norimą sumą, savo šalį ir pageidaujamą apmokėjimo būdą (pvz. grynais ar SEPA pavedimu) parodys visus atitikusius pardavėjus. 

Coinify - bendradarbiauja su Blockchain wallet, patogu susikūrus piniginę iškart tvirtinti tapatybę ir pirkti Bitcoin. Įnešimas bankiniu pavedimu kainuoja 0,25% ir trunka 2-3 dienas, o kreditine kortele 3%, bet pinigai įkrenta labai greitai.

Coinbase - populiari JAV keitykla, bet lietuviams registruotis neleidžia.


 

Taigi, norint nusipirkti Bitcoin'ų pigiausiai, reikia atsižvelgti į šiuos tris dydžius:

- Pavedimo kaina (pvz. kiek kainuoja pavedimas iš lietuviškos sąskaitos į keityklą);

- Bitcoin kaina (jos skirtingos skirtingose keityklose);

- Persivedimo į Bitcoin piniginę (Bitcoin wallet) kaina (jei tikslas pataupyti, pasilaikyti).

Bitcoin'o kainą skirtingose keityklose patogu pažiūrėti čia. Galima filtruoti nuo žemiausios, arba aktualiausias (kur vyko sandoriai pastaruoju metu). Pvz.

 

Komentarai (0)

Komentarų nėra

Populiariausi straipsniai:

  • Kaip pirkti iš Aliexpress?

   Kaip pirkti iš Aliexpress?

   www.aliexpress.com

   AliExpress – kiniečių multi-parduotuvė. Principas panašus kaip ebay – čia yra daug pardavėjų (tik nėra aukcionų). Norint pirkti, reikia turėti kreditinę arba debetinę kortelę

  • Papildomi mokesčiai

   Papildomi mokesčiai

   Perkant iš Europos Sąjungos e-parduotuvių importo muitų bei PVM mokėti nereikia!

   Perkant iš šalių, kurios nepriklauso Europos Sąjungai (pvz. JAV, Kinija), taikomi tokie mokesčiai:

  • Siuntos sekimas

   Siuntos sekimas

   Kaip pažiūrėti, kur yra siuntinys iš AliExpress?

   Nuo užsakymo praėjus kuriam laikui (nuo 3 iki 10 dienų), galima pažiūrėti, kur yra siuntinys.

   Įėjus į AliExpress užsakymų skiltį  "My Orders", galima spausti "View Detail", arba iškart "Track Order":

  • Apie Amazon

   Apie Amazon

   Amazon - tai e-parduotuvė, kurioje yra daug pardavėjų, tarp jų ir pats Amazon.

  • Amazon.co.uk

   Amazon.co.uk

   • Ar amazon.co.uk siunčia prekes tiesiai į Lietuvą? Kiek kainuoja siuntimas?

   Tai priklauso nuo pardavėjo. Pats Amazon (jei po preke yra užrašas “Dispatched from and sold by Amazon.co.uk) dažniausiai siunčia į Lietuvą.

  • Kaip pirkti iš Amazon?

   Amazon - viena didžiausių internetinių parduotuvių, kurioje yra daug pardavėjų, tarp jų ir pats Amazon. Amazon turi kelis padalinius pagal šalis:

   amazon.com (JAV, taikomi papildomi mokesčiai - muitas, PVM)

   amazon.co.uk (Didžioji Britanija)

   amazon.de (Vokietija)

   amazon.fr (Prancūzija)

  • Paypal registracija

   Paypal registracija

   Norint prisiregistruoti prie PAYPAL, pirmiausiai reikia pervesti 1,5 EUR į banko kortelę, kuri yra skirta pirkimui internetu (pvz. Visa Virtuon).

   www.paypal.com

  • 17track.net

   17track.net

   Siuntos sekimas per www.17track.net

   Įėjus pirmą kartą į atsinaujinusį 17track.net puslapį - matysite tokį vaizdą:

  • Amazon

   Amazon

   amazon.com - JAV (yra muitas ir PVM)

   amazon.co.uk - Didžioji Britanija (muitų ir PVM nėra)

   amazon.de - Vokietija (muitų ir PVM nėra)

  • eBay

   eBay

   eBay - internetinė platforma, tarpininkas tarp pirkėjo ir pardavėjo. Čia perkant reikia turėti Paypal.
  • Europa

   Europa

   Dažnai Didžiosios Britanijos, Vokietijos ar kitos šalies parduotuvėse galima rasti geros kokybės prekių pigiau.
  • AliExpress

   AliExpress

   AliExpress – kiniečių multi-parduotuvė (daug pardavėjų).
   Populiariausi klausimai forume:


  260

  Europos parduotuvės kataloge


  314

  Temos forume

  });})(jQuery);
  Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą.