• Pradžia
 • Bitcoin
 • Kaip užsidirbti iš Bitcoin

Kaip kasti Bitcoin? Kaip užsidirbti?

Kaip gaminti Bitcoin? Kas yra Bitcoin Kasimas (mining)?

"Kasėjai" – pagrindinė sąlyga, kad veiktų Blockchain. Jeigu niekas netvirtins transakcijų – jų ir nebus. Kalbant techniškai, mainingas (kasimas) yra šifruoto bitcoin'o kodo parinkimo būtinas derinys, kurį sudaro skaičiuotų variantų rinkinio nustatymo metodas. Yra keli mainingo būdai:

Solo mining - solo mainingas. Žmogus savarankiškai įsigyja įrangą, randa monetas ir visas gautas pajamas, pasilieka sau.

Mining pool - kasimo baseinai, "kasimo fermos". Šiame būde daugelis vartotojų jungiasi prie virtualaus pool'o, jame prijungia savo įrangą ir bendrai kartu išgauna bei tarpusavyje pasidalija kriptovaliutą pagal dalyvavimo dalį (pajėgumus).

Cloud mining - kasimas debesyse. Tai reiškia, kad galima nusipirkti tokią paslaugą, kai nuotoliniai kompiuteriniai resursai kasa kriptovaliutą į užsakovo sąskaitą. Aišku yra susitarimo sąlygos su procentais, įkainiais ir pan. Šiuo atveju asmeniui nereikia jokios savo įrangos/kompiuterio.

Tai reiškia, kad už pinigus nusipirkti nuotoliniai kompiuteriniai resursai kriptovaliutą kas į mano sąskaitą.
Tai reiškia, kad už pinigus nusipirkti nuotoliniai kompiuteriniai resursai kriptovaliutą kas į mano sąskaitą.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/15min-isbando-kriptovaliutu-kasima-kiek-galima-uzdirbti-per-savaite-662-851826

Tai reiškia, kad už pinigus nusipirkti nuotoliniai kompiuteriniai resursai kriptovaliutą kas į mano sąskaitą.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/15min-isbando-kriptovaliutu-kasima-kiek-galima-uzdirbti-per-savaite-662-851826

Kasti Bitcoin naudojant asmeninį kompiuterį pasidarė nebepelninga. Daug skaičiuoklių rodo, kad kasant būtent Bitcoin -  elektros sąnaudos nelabai atsipirks.


Kasimo pool’ai (mining pools)

Kasimo "baseinai" pagal blockchain.info pateiktą info:

 
 

Bitcoin Cloud mining

"Cloud Mining" yra bitcoino kasimo procesas naudojant nuotolinį duomenų centrą, kuriame naudojama bendra apdorojimo galia. Toks būdas debesų pagalba leidžia žmonėms kasti bitcoin'us nenaudojant savo įrangos. Kadangi "Cloud Mining" yra teikiama kaip paslauga, paprastai yra tam tikrų sąnaudų, ir tai gali lemti mažesnį pelną. Yra nemažai sukčiavimo atvejų.

Apžvelgsiu kelis populiariausius "Bitcoin Cloud mining" tinklus:

Genesis - dauguma vertina kaip vieną iš patikimesnių ir skaidresnių tinklų. Tik Bitcoin'o planai jau išparduoti ir įsigyti nebeįmanoma. Bet galima rinktis kitas valiutas: Dash, Ethereum, Monero ir pora kitų.


HashFlare - gyvuoja daugiau nei 3 metus. Garantijų šimtaprocentinių žinoma nėra, bet tai vienas iš kelių patikimesnių "fermų". Norint įsigyti kriptovaliutos kasimo debesyse paslaugą, reikia:

 • Užsiregistruoti čia;
 • Pasirinkti (Buy Hashrate) kasimo algoritmą ir valiutą (Bitcoin (BTC), planas SHA-256;  //  Bitcoin (BTC), planas Scrypt;  //  Ethereum (ETH), planas ETHASH;  //  Dash (DASH), planas X11;  //  Zcash (ZEC), planas EQUIHASH);
 • Pasirinkti galingumą  ir kainą (Select amount to purchase).
 • Spausti apmokėti (Purchase), pasirinkti apmokėjimo būdą (bankiniu pavedimu, kreditine kortele, Webmoney arba Payeer).
 • Laukti kol bus prikastas pakankamas valiutos kiekis persivedimui arba reinvestavimui (už sugeneruotas monetas galima vėl pirkti serviso pajėgumus ir uždirbti daugiau).

BitClub Network - Lietuvoje yra nemažai reklamuojančių šį būdą. Tiesą pasakius asmeniškai labai domino, labai rimtai galvojau investuoti, bet labiau pasidomėjau informacija anglų kalba ir sužinojau, kad iš bitcoin kasimo ši sistema uždirba mažai, o pagrindinis verslas yra iš naujų narių įnašų ir dalies gavimo už atvestus narius. Narystė kainuoja $99, plius reikia rinktis planą nuo $500 iki $3.500. Nesakau, kad tai visiška apgavystė, taip pirmieji nariai tikrai uždirba, bet vis tiek kažkas bus paskutiniai - panašiai kaip su piramidės schema. Jie teigia, kad bitcoin yra ateitis ir kad vis tiek visi jungsis, ir jei tu prisijungsi dabar - tu nebūsi paskutinis ir tikrai uždirbsi... Kad Bitcoin ateitis - taip, tikimybė didelė (nors dar neaišku ar kokios kitos kriptovaliutos neaplenks), bet BitClub dalis Bitcoin kasyboje pakankamai maža, todėl jei ir daugelis dar jungsis vėliau, tai neaišku prie kurios sistemos, o gal aplamai tiesiog žmonės pirks ir naudos pačius bitcoin'us (ne kasimą debesyse). Be to, man kažkaip įtartinai atrodo faktas, kad jie nebepriima narių iš JAV ir kad nėra atsiskleidusių savininkų. O kad yra labai daug giriančių ir skatinančių prisijungti, tai suprantama, nes iš naujai atvestų narių jie gi uždirba... Taigi, šio būdo atsisakiau.

Beje, dauguma profesionalesnių patarėjų sako, kad patikimesnis būdas investuoti ir neapsigauti yra tiesiog nusipirkti kriptovaliutą (Bitcoin ar kitą) ir tikėtis, kad vertė kils. Nes pvz. gal žmogus investavo į kasimo debesyse paslaugą $200, po kurio laiko jau turi $300 ir džiaugiasi, kad investicija atsipirko, bet nepagalvoja, kad jei būtų tiesiog nusipirkęs Bitcoin'ų už tą sumą - būtų turėjęs netgi daugiau...

Komentarai (1)

 1. LinLu

Kažkada buvo pelninga, bet nemanau kad bitcoin dabar yra patikimas ir realus darbas internetu, kurio pagalba galima užsidirbti pasyvias pajamas..

  Prisegti failai
  Guest
Komentarų nėra

Populiariausi straipsniai:

  • Kaip pirkti iš Aliexpress?

   Kaip pirkti iš Aliexpress?

   www.aliexpress.com

   AliExpress – kiniečių multi-parduotuvė. Principas panašus kaip ebay – čia yra daug pardavėjų (tik nėra aukcionų). Norint pirkti, reikia turėti kreditinę arba debetinę kortelę

  • Papildomi mokesčiai

   Papildomi mokesčiai

   Perkant iš Europos Sąjungos e-parduotuvių importo muitų bei PVM mokėti nereikia!

   Perkant iš šalių, kurios nepriklauso Europos Sąjungai (pvz. JAV, Kinija), taikomi tokie mokesčiai:

  • Siuntos sekimas

   Siuntos sekimas

   Kaip pažiūrėti, kur yra siuntinys iš AliExpress?

   Nuo užsakymo praėjus kuriam laikui (nuo 3 iki 10 dienų), galima pažiūrėti, kur yra siuntinys.

   Įėjus į AliExpress užsakymų skiltį  "My Orders", galima spausti "View Detail", arba iškart "Track Order":

  • Apie Amazon

   Apie Amazon

   Amazon - tai e-parduotuvė, kurioje yra daug pardavėjų, tarp jų ir pats Amazon.

  • Amazon.co.uk

   Amazon.co.uk

   • Ar amazon.co.uk siunčia prekes tiesiai į Lietuvą? Kiek kainuoja siuntimas?

   Tai priklauso nuo pardavėjo. Pats Amazon (jei po preke yra užrašas “Dispatched from and sold by Amazon.co.uk) dažniausiai siunčia į Lietuvą.

  • Kaip pirkti iš Amazon?

   Amazon - viena didžiausių internetinių parduotuvių, kurioje yra daug pardavėjų, tarp jų ir pats Amazon. Amazon turi kelis padalinius pagal šalis:

   amazon.com (JAV, taikomi papildomi mokesčiai - muitas, PVM)

   amazon.co.uk (Didžioji Britanija)

   amazon.de (Vokietija)

   amazon.fr (Prancūzija)

  • Paypal registracija

   Paypal registracija

   Norint prisiregistruoti prie PAYPAL, pirmiausiai reikia pervesti 1,5 EUR į banko kortelę, kuri yra skirta pirkimui internetu (pvz. Visa Virtuon).

   www.paypal.com

  • 17track.net

   17track.net

   Siuntos sekimas per www.17track.net

   Įėjus pirmą kartą į atsinaujinusį 17track.net puslapį - matysite tokį vaizdą:

  • Europa

   Europa

   Dažnai Didžiosios Britanijos, Vokietijos ar kitos šalies parduotuvėse galima rasti geros kokybės prekių pigiau.
  • AliExpress

   AliExpress

   AliExpress – kiniečių multi-parduotuvė (daug pardavėjų).
   Populiariausi klausimai forume:
  • Amazon

   Amazon

   amazon.com - JAV (yra muitas ir PVM)

   amazon.co.uk - Didžioji Britanija (muitų ir PVM nėra)

   amazon.de - Vokietija (muitų ir PVM nėra)

  • eBay

   eBay

   eBay - internetinė platforma, tarpininkas tarp pirkėjo ir pardavėjo. Čia perkant reikia turėti Paypal.


  260

  Europos parduotuvės kataloge


  314

  Temos forume

  });})(jQuery);
  Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą.