Bitcoin kasimas naudojant asmeninį kompiuterį

Įvertinimas-1
Įvertinimas-1

Bitcoin kasimas naudojant asmeninį kompiuterį:

Yra keli variantai, kaip kasti bitkoinus panaudojant savo kompiuterį, tačiau tai daryti šiuo metu dažniausiai nėra pelninga:

ACIS – šiuo būdu namų sąlygomis įrenginio nesukonstuosime – reikia pirkti papildomą prietaisą. Kaip pvz. vienas brangiausių ir moderniaų Antminer S9, ar kiti variantai.

CPU (centrinis kompiuterio procesorius). Šiuo būdu išgaunamas bene mažiausias uždarbis  pliusas tas, kad jam nereikia jokių papildomų išlaidų, terikia turėti kompiuterį. CPU mainingui reikia parsisiųsti ir įsidiegti tam skirtą programėlę. Populairiausios: Nicehash ir Minergate.

GPU mainingas yra viena populiariausių rūšių. Čia kripto valiutos išgavimui naudojama kompiuterinės vaizdo plokštės. Maininti su GPU galima tiek su viena tiek su keletomis GPU plokštėmis. Kiekvienas asmeninis kompiuteris yra komplektuojamas su vaizdo plokšte, todėl šis būdas kaip ir CPU mainingas yra prieinamas kiekvienam. GPU mainingui irgi reikia parsisiųsti ir įsidiegti tokias populiarias programėles kaip “NiceHash” ar “MinerGate“.Skirtumas nuo CPU mainingo yra išduodamas hashrate. Jeigu CPU išduodamas hashrate vidutiniškai yra apie 40-70 H/s, tai vidutinės klasės GPU plokštė su 4 GB atmintimi, vidutinis išduodamas hashrate yra apie 150-170 H/s, o tai kelis kartus viršija CPU hashrate.

HDD Šis mainingo būdas grindžiamas išnaudojant lokalų asmeninio kompiuterio diską.

 
[lightbox src=”images/farm-2852024_640.jpg” title=”Bitcoin mining” group=”amazon” style=”border: 3px solid #000000;”] [overlay_icon] Bitcoin mining [/overlay_icon] [/lightbox]
 

Adminas avatar

Pasidalinkite savo nuomone:

Komentarai

No comments yet
Compare items
  • Total (0)
Compare
0